Turbox GTX 750 alınır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
gtx650 bu video nasıl yarısını alıyorum baktık videolara 150 hemen kafanızdan kötü diye yorum yapmak nasıl bir şey.

Ne? Adam çatışmalarda 60 FPS'e düşüyor, karşısına her adam çıktığında da 70-80 FPS aynı videoyu mu izliyoruz? Ne yapacaksın boş duvarlara mı bakacaksın 150 FPS alıyorum demek için?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
GTX650 bu video nasıl yarısını alıyorum baktık videolara 150 hemen kafanızdan kötü diye yorum yapmak nasıl bir şey.

Ekran kartının fotosu bile yok güzel kardeşim nasıl güvenelim.

Hocam güvenmek istiyorsanız 0 alın en ucuzu buydu bunu paylaştım 3 4 k bütçeye çıkın ya da bu bütçede en fazla güven bu.

Hocam güvenmek istiyorsanız 0 alın en ucuzu buydu bunu paylaştım 3 4 k bütçeye çıkın ya da bu bütçede en fazla güven bu.
Teşekkürler

Ne? Adam çatışmalarda 60 FPS'e düşüyor, karşısına her adam çıktığında da 70-80 FPS aynı videoyu mu izliyoruz? Ne yapacaksın boş duvarlara mı bakacaksın 150 FPS alıyorum demek için?
Benim anakart GA-78LMT-S2 rev1.2 ben önceden AMD ii x6 1090t almayı düşünüyordum 250tl ye satıyorlar Dı ama kendi sitesinde yoktu cpu desteklenmesine ama başka sitede vardı eğer onu alsaydım bu ekran kartı ile oynatırmıydı turbox gtx750 ile 6 çekirdek işlemci idi ama pekte fark yok gibi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı