Turbox GTX 750 alınır mı?

Rime5775

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, ben 1379 TL'ye Turbox GTX750 almayı düşünüyorum.
Fiyatı uygun ve beni idare edebilecek bir kart, FPS testlerinde Valorant'ta 150 veriyor.
Şimdi herkes genel anlamda alma diyor, 2. ele yönel diyor ama ben 2.ele güvenmiyorum.
Gelir 3 4 ay sonra bozulur, sonra benim para çöp olur.
Yok Çin'den no name gelip Turbox alıyormuş, almayın falan da demiyor ama benim bütçe arttırma şansım da yok.
Daha fazla para ekran kartına veremem vermem, kısacası sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
O bütçede ikinci ele güvenmek dışında bir seçeceğiniz yok, Param Güvende ile RX 570 kovalayın.
Kardeşim sana zahmet bana ilan felan atar mısın

Valorant'ta 150 FPS aldığı sistemin aynısı sende var mı peki? Pekala 720P düşük ayarlarda 300 FPS de çizebilir bu ekran kartı ama sen işlemcinden haber ver. 60 kareyi zor çizen bir çöpse RTX 4090 bile taksan 1 FPS fazla alamazsın.
Fx4300 yeni aldım

O işlemci ile 150 FPS'i unut ancak yarısını alırsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
gtx650 bu video nasıl yarısını alıyorum baktık videolara 150 hemen kafanızdan kötü diye yorum yapmak nasıl bir şey

Ekran kartının fotosu bile yok güzel kardeşim nasıl güvenelim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
gtx650 bu video nasıl yarısını alıyorum baktık videolara 150 hemen kafanızdan kötü diye yorum yapmak nasıl bir şey
Hocam bir sürü kişi anlatmaya çalışmış size, işlemci nesli çok düşük. Yine de almak istiyorsanız alın.

Geri
Yukarı