Turbox GTX 750 alınır mı?

Ne? Adam çatışmalarda 60 FPS'e düşüyor, karşısına her adam çıktığında da 70-80 FPS aynı videoyu mu izliyoruz? Ne yapacaksın boş duvarlara mı bakacaksın 150 FPS alıyorum demek için?

R7 240 al keyfine bak dostum 500 600 TL civarlarında dolaşıyor kalan parayada varsa güzel işlemci alabilirsin.

Hocam güvenmek istiyorsanız 0 alın en ucuzu buydu bunu paylaştım 3 4 k bütçeye çıkın ya da bu bütçede en fazla güven bu.

Hocam güvenmek istiyorsanız 0 alın en ucuzu buydu bunu paylaştım 3 4 k bütçeye çıkın ya da bu bütçede en fazla güven bu.
Teşekkürler

Ne? Adam çatışmalarda 60 FPS'e düşüyor, karşısına her adam çıktığında da 70-80 FPS aynı videoyu mu izliyoruz? Ne yapacaksın boş duvarlara mı bakacaksın 150 FPS alıyorum demek için?
Benim anakart GA-78LMT-S2 rev1.2 ben önceden AMD ii x6 1090t almayı düşünüyordum 250tl ye satıyorlar Dı ama kendi sitesinde yoktu cpu desteklenmesine ama başka sitede vardı eğer onu alsaydım bu ekran kartı ile oynatırmıydı turbox gtx750 ile 6 çekirdek işlemci idi ama pekte fark yok gibi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…