Turbox GTX 750 nasıl?

Peki GTA V performansı nasıl orta-düşük
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
www.n11.com

Biostar AMD Radeon RX 550 VA5505RF21 2 GB GDDR5 128 Bit Ekran Kartı Fiyatları ve Öze

Önceki kartım GT 630 ASUS'du ama yandı 6-7 senelikti GTA V Full HD oynatıyordu 25 sabit FPS oynatıyordu.
Bu modeli almanız daha iyi olur.

800TL bütçeyle 240Hz monitörü tam kullandıracak sıfır bir kart yok. Bütçeni arttır, RX 560 al.

Alternatif olarak ikinci el GTX 960 bulursun o fiyata. Bu tür çöplere bulaşma.

800TL bütçeyle 240Hz monitörü tam kullandıracak sıfır bir kart yok. Bütçeni arttır, RX 560 al.

Alternatif olarak ikinci el GTX 960 bulursun o fiyata. Bu tür çöplere bulaşma.
Konu dışı ama mesajların azaltılmasından dolayı "Yottopat!" rolünüz gitmiş çok üzüldüm. :(
Bana kalırsa pek güzel bir karar olmamış.

Peki GTA V performansı nasıl orta-düşük

Hocam RX 550 mining kartıydı sanırım.

konu dışı ama mesajların azaltılmasından dolayı "yottopat!" rolünüz gitmiş çok üzüldüm. :(
bana kalırsa pek güzel bir karar olmamış.

Ya kim sevindi bu karara. Yani her şey iyiydi forumu bozan tek şey bu konu dışı mesajlarıydı. Bari eski mesajları ellemeselerdi en azından bundan sonrakiler sayılmasaydı.

Hocam RX 550 mining kartıydı sanırım.

Ya kim sevindi bu karara. Yani her şey iyiydi forumu bozan tek şey bu konu dışı mesajlarıydı. Bari eski mesajları ellemeselerdi en azından bundan sonrakiler sayılmasaydı.
Katılıyorum, zaten beğenileri de gizlemişler. Forumda yavaş yavaş yükselip daha fazla şey öğrenmeye devam ederken bir anda seviyemin düşmesi hiç hoş olmadı. Foruma olan ilgim büyük oranda azaldı ve çıkmak çok yavaş olacağa benziyor.

Katılıyorum, zaten beğenileri de gizlemişler. Forumda yavaş yavaş yükselip daha fazla şey öğrenmeye devam ederken bir anda seviyemin düşmesi hiç hoş olmadı. Foruma olan ilgim büyük oranda azaldı ve çıkmak çok yavaş olacağa benziyor.

Bildiğim bir şey varsa rütbenin önemsiz olduğudur. Önemli olan sizsiniz rütbeniz değil bugünün yarını var mı yok mu belli değil çalışır yaparsınız Technopat Sosyal'in amacı yardımlaşmak değil mi?
Bence amacınız bu olsun ben daha kimsenin rütbesi mesajı beğenisiyle değerlendirmedim yanlış mıyım? Tekrardan yardımlarınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı