Turbox H61C anakart alınır mı?

ceyiz43

Centipat
Makaleler
3
Yer
Hatay iskenderun
Daha fazla  
Arkadaşlar Turbox H61C anakart kullanıcısıyım alalı yaklaşık 1 ay oldu hiçbir sorunu sıkıntısı yok ayrıca fotoğrafta anakart üstünde M.2 slotu yoktu ama eve gelince baktım M.2 slotuda var OC yapılmıyor ama güzel bir anakart olduğunu söyleyebilirim.

i5 2400 ve HD 6750 ile kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yok ama alırken şuna dikkat edin anakart çalışmıyorken ama anakarta elektrik geliyorken bir çınlama sesi oluyor aşırı sesli değil ama rahatsız ediyor yani PC y i kapatınca fişini de çekmek gerekiyor

Turbox H61C almak isteyenlere önemli:
Bu anakartı alırken arkadaşlar sahte Kingston RAM almayın ben aldım taktım RAM'i yaktı iade ettim mümkünse SK Hynix, Samsung falan alın ama sahte RAM almayın sahte RAM'ler çalışmıyor galiba.
İşlemci desteği de güzel yani oyun oynayamazsınız ama idare eder benim sistem GTA 5 normal ayarlar 35-40 FPS veriyor oynanıyor ama eğlenceli değil

Böyle bir sistem topliyacaksanız yani i5 2. nesil ve HD6750 gibi herhangi 1 GB 128 bit ekran kartı oyun beklemeyin
Anca
Minecraft, Roblox, Zula, BeamNG Drive (0.13 falan), GTA 5
Oynarsınız belki Valorant açar ama kasar.
İyi Sosyaller Turbox H61C anakart hakkında fikirlerim bunlardı :)

Son olarak BIOS BIOS'tan hiçbişe yapamıyorsunuz fan ayarı yok RAM MHz arttırma falan yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
i5 2400 ve HD 6750 ile kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yok ama alırken şuna dikkat edin anakart çalışmıyorken ama anakarta elektrik geliyorken bir çınlama sesi oluyor aşırı sesli değil ama rahatsız ediyor yani PC y i kapatınca fişini de çekmek gerekiyor.

Çınlama sesi güç kaynağından gelir hocam büyük ihtimal benim de başıma geldi.

Eski anakartımda gelmiyordu şimdi geliyor hocam çözümü var mı?

Anakartla alakalı bir durum değil bu güç kaynağından elektrik çekmediği zaman anakart boştayken yapar bu sesi diğer anakart demeki PC kapalıyken 5V elektrik biraz daha fazla alıyordu o sesi duymuyordun bence anakartın karakteristliği ile alakalı bir durum.

Anakartla alakalı bir durum değil bu güç kaynağından elektrik çekmediği zaman anakart boştayken yapar bu sesi diğer anakart demeki PC kapalıyken 5V elektrik biraz daha fazla alıyordu o sesi duymuyordun bence anakartın karakteristliği ile alakalı bir durum.

Eski anakartta 1 tane LED vardı sanırım o yüzden ses çıkartmıyordu doğru mudur?
Hocam peki USB'leri açık bırakırsam ses gider mi?

Geri
Yukarı