TurboX Hazır Sistem Alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1050 ti yayın yapılabilir oyundan oyuna değişir ömrü biraz azaldı ama bence güzel bir kart.

Hayır sadece ekran kartının tam performansını alamazsınız. Ayarlardan FPS sabitlerseniz sıkıntı olmaz bence.

Yanında monitör veren modelleri var resimde buyuk gorunuyo ama tablet ekrani gibi 😁 Tavsiye etmem parçalarını alıp kendiniz toplayın daha iyi .

Onu alacağına bunları al. 300 TL daha eklerim diyorsan işlemciyi Ryzen 5 1600 yap sonradan ekran kartını RTX 2060 bile alabilirsin.

Screenshot_20191104-125203.png

Hiç mi bulaşılmaz çok eski parçalar 5 senelik onun yerine 2. El 3 senelik bir şeyler alın daha sağlıklı olur.

Arkadaşlar bende önceden kalma 1050 Ti var şimdi bununla birlikte bir kasa almayı planlıyorum kasa 1600-1700 TL civarı. Sizce alınır mı?

Resim olarak attım bilgileri:

Eki Görüntüle 454766Eki Görüntüle 454767
Biraz konuyu hortlatmış olacağım ama dostum o kasadaki PSU 300W GTX 1050 ekran kartına büyük ihtimalle yetmicektir yetse bile kullanılmaz ve DDR3 bir sisteme günümüzde (2.el hariç) mantıksız geldi. @BerkayZ87 önerdiği sistem gayet kaliteli işlemciyi AMD Ryzen 5 1600 yapmanı tavsiye ederim sonradan ekran kartını elden çıkartıp RX serisinden(veya ona denk) bir ekran kartı alırsan sistem uçar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı