Turbox Izoly alınır mı?

Şu ucuz satılan PC'ler alınır mı ya? RAM'leri fazla ama MHz 1333 MHz çok az işlemci yüksek gözüküyor, ama gerçekte öyle değil eski işlemci. Monitör dahil falan. Bu PC'de yazılım öğrenilebilir mi?
O fiyata apu sistem toplanır i7 1.nesil ve ucuza imal ettikleri monitörler ile işini bilmeyen dolar kurunun sadece ekran kartını etkilediğini sanan tipler alıyor o bilgisayarları.

Bak kardeşim beni dinle. Alınır tabi i7 işlemci, 8 cigolayt RAM. Işıklı mışıklı klavye fareler, 4 GB ekran kartı of be R7 240 tam bir oyun canavarı. Kasaya bak bee pavyon. Bakın aşağıda Miraç abimiz de belirtmiş. Büyüksün abi yürü be. Kısacası alınmaz. i7 diye yazıp i7'nin ilk nesil işlemcisini koyan ve 4 GB diye yazıp günümüz oyunlarında cebelleşen ekran kartı koyan bir marka alınmaz.
1595847980663.png

Bak kardeşim beni dinle. Alınır tabi i7 işlemci, 8 cigolayt RAM. Işıklı mışıklı klavye fareler, 4 GB ekran kartı of be R7 240 tam bir oyun canavarı. Kasaya bak bee pavyon. Bakın aşağıda Miraç abimiz de belirtmiş. Büyüksün abi yürü be. Kısacası alınmaz. i7 diye yazıp i7'nin ilk nesil işlemcisini koyan ve 4 GB diye yazıp günümüz oyunlarında cebelleşen ekran kartı koyan bir marka alınmaz.
Eki Görüntüle 625216
Yine bir gülme tuttu beni. Zaten arkadaşın aldığı işlemci Xeon X5660 :D Gitsen Sahibinden'de arasan 2-3 dakikada 300 liraya (En fazla) bulursun. İ7 alsa anlayacağım da Xeon nedir ya :D

Yeni konular

Geri
Yukarı