Turbox veya Izoly alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu konuların sonu yok. Ciddi bir soru ise al, çok kalitelilerdir. Fakat troll bir soru ise alma.

Aldıktan sonra patlama olursa, sorumluluk bizde değildir, ona göre.

Almayın, aldırtmayın alanı da alınmaması konusunda bilgilendirin.

ELSA dediğiniz marka Japon markası. Bu yüzden kalitesiz olacağını düşünmüyorum ki Japonlar kalitesiz iş yapmaz. Her bilinmeyen markaya kötüdür demeyin. Önce araştırın.

Neden her şeyi MSI veya ASUS ile kıyaslıyorsunuz siz? Ayrıca MSI ve ASUS'un GT 730, RX 550 seviyesindeki kartları pahalı olur, al Sapphire keyfine bak.

Çünkü bu forumda parası olana ürün öneriliyor. Genelde bunlarda ASUS MSI olduğu için.
Elsa dediğiniz marka japon markası. Bu yüzden kalitesiz olacağını düşünmüyorum ki japonlar kalitesiz iş yapmaz. Her bilinmeyen markaya kötüdür demeyin. Önce araştırın.

Ben kötü demedim. Ama forumda tavsiye edilmiyor. Çöp deniyor.
Elsa dediğiniz marka japon markası. Bu yüzden kalitesiz olacağını düşünmüyorum ki japonlar kalitesiz iş yapmaz. Her bilinmeyen markaya kötüdür demeyin. Önce araştırın.

Ben kötü demedim. Ama forumda tavsiye edilmiyor. Çöp deniyor.Hatta kendim kullanıyorum

Çünkü bu forumda parası olana ürün öneriliyor. Genelde bunlarda ASUS MSI olduğu için.
Ohoo sen çok yanlış anlamışsın olayı, forumu azıcık bilsen Galax, INNO3D, Sapphire vesaire markaların daha çok önerildiğini görürsün. Neyse artık seninle daha fazla konuşmuyorum, iyi günler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı