Turbox marka ekran kartı alınır mı?

O işlemciyi hiç bilmiyorum ama sana sebep sunmadan bu kart alınmaz diyenleri dinleme, burası da cahil kaynıyor, soğutmaya gelince, kartın GPU ve RAM'leri şimdiki yeni nesiller gibi çok ısınmıyor, soğutması iyi görünüyor kartın.

Ne? Kart alınmaz 2. El kart alsa çok daha rahat eder Turbox ALINMAZ

Burada bu markayı kötüleyenler içindeki GPU ve VRAM'leri Turbox üretiyor falan sanıyor herhalde, aynı tayfa Sapphire markasına da çöp diyordu geçenlerde...

Burada bu markayı kötüleyenler içindeki GPU ve VRAM'leri Turbox üretiyor falan sanıyor herhalde, aynı tayfa Sapphire markasına da çöp diyordu geçenlerde...
Arkadaşa 2.el ürün mü aldıracaksınız? 2 ay kullandıktan sonra adam akıllı soğutmayacak. TURBOX almak yerine parayı çöpe atarım. En azından yoldan geçen birileri alır hocam.

Bence alınabilir 750 kartların piyasasınını bilmiyorum ama eğer piyasan 300TL falan düşükse alınabilir zaten çok güç çeken bir kart değil çok fazla ısınmaz.

Selamlar , marka güvenilmez biz sadece bunu söylemek istiyoruz. Nvidia üretiyor kartı fakat sogutma blokları artı kalitesinden turbox sorumlu, zamanında 10 yıllık işlemcileri bilmeyen genc kardeşlerimize GAMING PC PRO gibi isimler ile satmaya calısan cocukların hayalleriyle oynayan asla ama asla tercih etmeyecegim ve kimseye de önermeyeceğim markadır. Sizlerde lütfen bilmeden destek olmayınız.

Selamlar , marka güvenilmez biz sadece bunu söylemek istiyoruz. Nvidia üretiyor kartı fakat sogutma blokları artı kalitesinden turbox sorumlu, zamanında 10 yıllık işlemcileri bilmeyen genc kardeşlerimize GAMING PC PRO gibi isimler ile satmaya calısan cocukların hayalleriyle oynayan asla ama asla tercih etmeyecegim ve kimseye de önermeyeceğim markadır. Sizlerde lütfen bilmeden destek olmayınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Vidyo yorumlarındada kullananlar gayet övüyor dayanaklı güçlü vs. Ama benimde yeni duyduğum bir marka ve tuzağa düşmemek için sordum ama biri iyi biri kötü diyor ne yapacağımı şaşırdım msi gibi markalara baksan ateş pahası arada 750 850 tl fark var
Üzerinde MSI yazsa da alınmaz, eski bir kart. Onun yerine GT 1030 kovalaman daha ideal olur. DX11 ve FSR destekli oyunlarda kullanabilirsin.
Eski olması ne gibi dezavantajlara yol açar?

Geri
Yukarı