Turbox monitör nasıldır?

Mustafaszr

Femtopat
Daha fazla  
Monitör
Turbox
Arkadaşlar kendime güzel bir sistem topladım monitör olarak Curved istiyordum ve bütçe kısıtlıydı mecburen Turbox aldım. Bakın normalde nefret ederim firmadan ama bilgisayarları çok kötü biliyorum monitörde sıkıntı olmaz diye aldım yüzüme patlamaz değil mi? Şu an korkuyorum :d ciddi soruyorum bu arada bir donanımıma zarar vermez değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Patlayacağını sanmıyorum. Yine de almasanız iyiydi.

Kör etmez inşallah. Ölü piksel çıkma ihtimali yüksek bu arada. Panel bozulmalarıyla falan karşılaşmazsın umarım.

Ben bilgisayarlarında kullandıkları işlemciler güç kaynakları sebebiyle linçleniyor diye biliyorum monitörden bile bu kadar linç yiyorsa :d vallahi umarım sorun yaşamam şu an bir korkmadım değil de

2. el temiz bir monitor bakabilirdiniz en azından ne olduğunu bilirdiniz. Turbox gibi markalar zarardan başka bir şey değildir. İade edebiliyorsanız edin.

Ben bilgisayarlarında kullandıkları işlemciler güç kaynakları sebebiyle linçleniyor diye biliyorum monitörden bile bu kadar linç yiyorsa :d vallahi umarım sorun yaşamam şu an bir korkmadım değil de
Yani korkmaktan ziyade fazla dayanmazsa veya sinir bozucu sorunlar yaşarsanız sinir hastası olabilirsiniz bence bunu göz önünde bulundurup alınabilecek en ucuz (sorun çıkartmayacak) monitörü alın.

Valla arkadaşlar ablam biraz sinir oldu onun hesapdan almıştık ama iptal ettim Philips Curved aldım turboxdan iyidir heralde sonuçta kaliteli bir marka Philips Curved aldım
Yani korkmaktan ziyade fazla dayanmazsa veya sinir bozucu sorunlar yaşarsanız sinir hastası olabilirsiniz bence bunu göz önünde bulundurup alınabilecek en ucuz (sorun çıkartmayacak) monitörü alın.

Geri
Yukarı