Turbox neden alınıyor?

Aslında bu firmada tek tük alınabilecek sistemler var şöyle bir sistemi 2. el daha faiş fiyatlara görüyorum şahsen onları almak yerine bu alınabilir bütçe çok kısıtlıysa.

.

Aslında bu firmada tek tük alınabilecek sistemler var şöyle bir sistemi 2. el daha faiş fiyatlara görüyorum şahsen onları almak yerine bu alınabilir bütçe çok kısıtlıysa.

.

Hocam PSU Allah'a emanet C4 olarak kullanılır.

.

İşte sıkıntı burada o Xeon işlemci Q3'09'da üretildiğinden beri 0 bir şekilde yatmıyor. 2. el koyuyorlar yani 2.el almanın bir farklı versiyonu :D PSU olarak da Nükleer Santral koyuyorlar.

İnsanımız cahil i7 görüyor nesilinden bir haber 4 GB ekran kartı görüyor(GT730) modelinden bir haber RAM 8 veya 16 GB goruyor DDR2 1333MHz RAM bundan gene bir haber araştıran insan almaz zaten bir de Turbox dolandırıcı degil adam i7 yaziyorsa 1.nesil oldugunuda yaziyor eger 9.nesil yazarsa dolandırıcilık olur zaten 9.nesil işlemci o PC'nin 2 katı.

.
Toplama kullanmaya ne dersin?

Ağır saflar çünkü.
Bu arada saf kötü değil iyi anlamda kullanıldı. İnsanlara hakaret etmem durduk yere.

Yeni konular

Geri
Yukarı