Turbox R7 350 2 GB ekran kartı PES 2021 kaldırır mı?

Turbox almayı planlıyorsan alma, ben hataya düştüm, aradan yaklaşık 3 yıl geçti, artık bilgisayarda 8 Bit oyun bile açsam kasadan bomba sesi geliyor .d araba motoru gibi çalışıyor kasası .d, yani almadıysan, en son bakacağın şey Turbox olsun.

Elinizde yoksa almayın, varsa da kaldirir büyük ihtimal, eğer yoksa yeni konu açıp bütçe ve sisteminizi söyleyin daha iyi öneri yapalım.
485 liraya buldum bu fiyata daha iyisini bulamam. Almayı düşünüyorum.
Turbox almayı planlıyorsan alma, ben hataya düştüm, aradan yaklaşık 3 yıl geçti, artık bilgisayarda 8 Bit oyun bile açsam kasadan bomba sesi geliyor .d araba motoru gibi çalışıyor kasası .d, yani almadıysan, en son bakacağın şey Turbox olsun.
TurboX almayın, aldırtmayın. Bütçeniz nedir?
485 liraya buldum. Fena da gözükmüyor almayı düşünüyorum. Öneriniz varsa en fazla 750 liraya kadar önerebilirsiniz.
Maalesef PES 2021 çıkmadı. PES 2020'ye season Update diye bir şey getirdiler ekstra olarak. Bende Steam'de gördüm 65 TL'ye. 15 Eylül'de çıkacağı için ucuz sandım. Aldım ondan sonra bir baktım season Update miş, yani oyun değil DLC gibi bir şey.
Maalesef PES 2021 çıkmadı. PES 2020'ye season Update diye bir şey getirdiler ekstra olarak. Bende Steam'de gördüm 65 TL'ye. 15 Eylül'de çıkacağı için ucuz sandım. Aldım ondan sonra bir baktım season Update miş, yani oyun değil DLC gibi bir şey.
Bunu alırsak oyun full bizim oluyormuş öyle duydum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben arkadaşın dediği ekran kartını dün satın aldım.Zaman makinesi ile Sümerlilere gönderdim.Adamlar İşkence makinesi olarak kullanıyorlar.Baya kullanışlı bi karttır kendisi.Attığımınkanıtlarıdır aşağıdaki resimler:
unnamed.jpg

Şu an rx 570'i 180 liraya cimri.com sitesinde buldum güvenmeli miyim?
O fan yedek parça.
Ayrıca R7 350, Vega 8 gücünde kötü bir kart. Alacaksan bu paraya en kötü GTX960 ara veya sıfır RX 550 al.

Yeni konular

Geri
Yukarı