Turbox sistemde oyun oynanmıyor

Kardeşim sen iyi bir kazık yemişsin. Sindirmesi zor ama durum böyle. O sistemi iade et ve bilgisayar toplama konusu aç sana Xeon PC önerelim.

İyi kazık hocam Allah sana sabır versin geçmiş olsun.
Öncelikle bilgiler için teşekkür ederim ve bilgisayar ışıklı değil ATM900002 modeli.
Bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum. Ben bu sitede yeniyim. Bahsettiğiniz kişi kim bilmiyorum. Ve ben Turbox PC'nin hiçbir yanını öneriyorum. Trol değil yeni hesap gerçek. Sadece bir konuyu danışmak için bu konuşmayı açtım. Bir öneriniz varsa yazarsınız çok sevinirim ancak daha fazla trol muamelesi görmek istemiyorum.

Hocam işlemci i5 bile değil mobil i3 işlemci hadi hayırlı olsun eğer satabiliriyorsan sat geri dönder en azından Quad işlemcili sistem al.

Öncelikle bilgiler için teşekkür ederim ve bilgisayar ışıklı değil ATM900002 modeli.
Bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum. BEN BU SİTEDE YENİYİM. Bahsettiğiniz kişi kim bilmiyorum . Ve ben turbox pc nin hiçbir yanını öneriyorum. Trol değil yeni hesap gerçek . Sadece bir konuyu danışmak için bu konuşmayı açtım . Bir öneriniz varsa yazarsınız çok sevinirim ancak daha fazla trol muamelesi görmek istemiyorum.
O kadar çok olduki bu trol konusu. Hani bu koyun hikayesi vardır ya çoban şaka yapıyordu sonra köylü inanmıyordu aynen öyle. Neyse siz onu fazla kurcalamadan iade edin sonra o para ile alınacak PC konusu açmanızı öneriyorum. Eğer ki hiç olmazsa Windows 7 veya Linux Minte bakın derim. İyi geceler.
Sisteme şimdi bakma şansım oldu. İşlemci 2010 maalesef. Değmez yani uğraşa.

Bunun için konuşuyorum. Cidden dolandırıcılık bu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı