Turbox taşınabilir HDD alınır mı?

Hocam artık oyun için sabit HDD'ler bile kötü performans veriyorken portable HDD'ler hiç bir işe yaramaz zira onlar sadece depolama amaçlı kullanılır, illa oyun oynamak istiyorsanız da online oyunları zaten unutun deli gibi loading yersiniz hatta oyuna sokmaz bile belki, singleplayer oynayabilirsiniz o da hepsi değil.

Mazallah bu firma bir gün yemek işine girip size beleş bir şeyler ikram etse bile almayın, üstünde "TurboX" yazan bir suyu bile içmeyin. İçindeki suyu boşaltıp saf alkol ve benzin karışımı bir şey yaparlar.

Özetle alınmaz.

Hocam arkadaşlar hayatlarında Turbox kullanmayıp Turbox'un atom bombası olduğunu sanıyorlar Turbox alınır ama şartları vardır.
1. şart durumun kötü ise alınır bilerek Turbox alınmaz (bütçe yetmiyorsa falan)
2. şart riskleri vardır ama hayat zaten bir risk tir.
Hocam Turbox'u kötüleyecek bir şey yok anakartlar Türkiye'de üretilmiyor Çin'de üretiliyor Turbox sadece markasını basıyor Turbox'un ürünleri OEM'dir hatta Turbox anakart kullanıcısı olarak DxDiag da anakart markası kısmında Turbox değil de OEM yazıyor almanızda sakınca yok ama alabiliyorsanız farklı bir marka alın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam arkadaşlar hayatlarında Turbox kullanmayıp Turbox'un atom bombası olduğunu sanıyorlar Turbox alınır ama şartları vardır.
1. şart durumun kötü ise alınır bilerek Turbox alınmaz (bütçe yetmiyorsa falan)
2. şart riskleri vardır ama hayat zaten bir risk tir.
Hocam Turbox'u kötüleyecek bir şey yok anakartlar Türkiye'de üretilmiyor Çin'de üretiliyor Turbox sadece markasını basıyor Turbox'un ürünleri OEM'dir hatta Turbox anakart kullanıcısı olarak DxDiag da anakart markası kısmında Turbox değil de OEM yazıyor almanızda sakınca yok ama alabiliyorsanız farklı bir marka alın.
Turbox kullanıyorum ve harddiski 1 yıl'da çöktü. Sürekli Harddiskin bağlantısı gidiyor.

Turbox kullanıyorum ve hard diski 1 yıl'da çöktü. Sürekli hard diskin bağlantısı gidiyor.

Demek ki size kötü olanı gelmiş Turbox anakart kullanıyorum arkadaşımda aynı ASUS anakart var benim anakartım ondan çok daha hızlı boot oluyor Turbox'u seviyorum hem ucuz hem kaliteli anakartlar üretiliyor fiyatına göre kaliteli olduğunu söyleyeyim diğer anakartlardan farkı yok eğer ki normal bir kullanıcıysanız Turbox alın gidip de OC yapcaksnız almayın Turbox.

Demek ki size kötü olanı gelmiş Turbox anakart kullanıyorum arkadaşımda aynı ASUS anakart var benim anakartım ondan çok daha hızlı boot oluyor Turbox'u seviyorum hem ucuz hem kaliteli anakartlar üretiliyor fiyatına göre kaliteli olduğunu söyleyeyim diğer anakartlardan farkı yok eğer ki normal bir kullanıcıysanız Turbox alın gidip de OC yapcaksnız almayın Turbox.

Benim param yetmediği için Turbox marka ekran kartı almıştım. Hala kullanıyorum ama VGA girişi sorunlu gibi.

Benim param yetmediği için Turbox marka ekran kartı almıştım. Hala kullanıyorum ama VGA girişi sorunlu gibi.

Bende param yetmedi Turbox anakart aldım 2 aydır falan kullanıyorum bir sıkıntısı yok eksikleri var ama bence idare eder BIOS'u sorunlu biraz sorunlu derken hiçbişe yok sorun orada OC falan yok zaten Turbox'larda fan hızı yok fan ilk açılışta son hız sonra %50 falan yapıyor güzel bir kart eğer ki bütçeniz düşük ise öneririm M.2 slotu bile var.

Yeni konular

Geri
Yukarı