Turbox TX1657 sistem 9500 TL'ye değer mi?

Turbox ismini her gördüğümde dalga geçiyorum içimden nedense çok komik. Uzak durun. Bir tek yanında araba vermedikleri kalmış arabayla beraber 10.549,90 TL.

Bu tür sistemleri içinde klavye mouse ve monitör var diye mi alıyorsunuz? Genelde içinde klavye mouse olanlar 40-50TL'lik mouselar olur.
Orada kastettiğim şeyi anlamadınız sanırım? Bu sistem 9500 TL, yani bu sistem yerine en fazla 11000 TL kasa+monitör bir sistem önermelisiniz. PCKolik'teki sistemi alıp yanına monitör alsanız 15000 TL tutacak. Kasanın ve PSU'nun rezalet olması da ayrı bir eksi.

Arkadaş pckolikteki 3050 baytemur sisteme kötü dedi,
Parça kalitesi olarak kötü.

Orada kastettiğim şeyi anlamadınız sanırım? Bu sistem 9500 TL, yani bu sistem yerine en fazla 11000 TL kasa+monitör bir sistem önermelisiniz. Pckolik'teki sistemi alıp yanına monitör alsanız 15000 TL tutacak. Kasanın ve PSU'nun rezalet olması da ayrı bir eksi.

Kasa ve PSU'ya bir şey demiyorum orada klavye ve monitör bulunmuyor demişsiniz. O fiyata daha iyi sistem bulunabilir zaten.

Orada kastettiğim şeyi anlamadınız sanırım? Bu sistem 9500 TL, yani bu sistem yerine en fazla 11000 TL kasa+monitör bir sistem önermelisiniz. PCKolik'teki sistemi alıp yanına monitör alsanız 15000 TL tutacak. Kasanın ve PSU'nun rezalet olması da ayrı bir eksi.

Kasa çöp olduktan sonra monitörün olsa ne olur? ne adam gibi oyun oynarsın o kasayla ne işlerini yürütürsün. Diğer tarafta en azından kasan kaliteli olacak parçaların güçlü olucak yavaş yavaş bütçeni biriktirerekte güzel bir monitör aldığında 20 kat daha güzel bir performans alabileceksin. Gerçekten şu sistemleri alanlar var az önce baktım hepsiburada'da izoly sistem altında 300 tane yorum vardı içim gitti.

Geri
Yukarı