Turbox ve Izoly almayın!

321147

Hectopat
Makaleler
6
Merhaba sayın Technopat kullanıcıları,
Günümüzde alışveriş sayfalarında ucuz i7, i5 sistemler görürüz. Sizce bunun nedeni ne? İşte bunun maskesini bugün ortaya çıkaracağım.

Hadi başlayalım:

Turbox şirketi i5, i7 sistemler yapıyor ya işte o sistemlerdeki i5 ve i7'ler 2010 çıkışlı. Aklınız alıyor mu? Evet yanlış duymadınız 2010 çıkışlı.
Eee! Niye birinci nesil? Neyse. Bazı insanların düşüncesi böyledir "AAA! Eski i5 olsa ne olur muş sonuçta i5 işte".

Neyse size diğer maskesini göstereyim;

Turbox şirketi ekran kartı konusunda çok büyük bir hileye adım atmıştır. Ürün açıklamasında "4 GB ekran kartı" işte maske burada. Turbox şirketi, ekran kartının modelini değil bellek hafızasını göstermeyi çok istiyor. Sonra "ooo! 4 GB ekran kartı kesin varya bu GTA 5'i açar haaa!"
Der. Ama arkadaşlar VRAM önemli değil ki, üretim teknolojisi önemli. Neyse bir diğer Turbox oyununa geçeyim:

Kasa:
Kasada RGB var. Evet RGB'leri var, ama kasanın kalitesini RGB'si belirlemez ki. Kasanın kalitesini hava akışı ve yapıldığı malzeme belirler. Neyse bir diğer konuya geçeyim:

Klavye&mouse set:
Onlardan bahsetmek istemiyorum😉

Neyse bugün için yazım bu kadardı. İyi sosyaller!

Son düzenleyen: Moderatör:
b6f7dfabbeyin.jpg

Olmamış. Bunun aynısı şeklinde bir konu daha açılmıştı ve çok daha detaylıydı. Aynı konuyu tekrar açıp özet çıkarmak gibi olmuş ;

Turbox'un SSD'si yüzünden CS:GO yükledim PC 21 sn de açılıyordu 25'e çıktı Turbox SSD iyi degil ama monitör 3 yıldır kullanıyorum 75 Hz ghosting var ama ölü piksel yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı