Turbox ve Izoly neden alınmaz?

Ryzen 5 1600 le de 1080p de 10 numara darboğaz yapar evet gayet iyi bir sistem ama darboğaz aşırı olur.

Bırakınız alsınlar. İnsan olana 1 kere söylersin, bu benim tanıdıklarım için de geçerli eğer anlamıyorsa salacaksın. Bunlara laf anlatacağıma Turbox ve Izoly'nin enayi parası ezmesini izlerim daha güzel.

Kuzenin arkadaşı RX570, R5 3600, A320 S2H, tek slot 16 RAM, 256SSD'li PC'ye 8.5 bayılmış. Gördükçe hem üzülüyorum hem de bu tarz kişilere benim PC'yi "3 fanlı 8 GB ROG ekran kartı R5 oyuncu işlemci " adı altında 9.5k ya kitleyebileceğim aklıma geliyor.

Kuzenin arkadaşı RX570, R5 3600, A320 S2H, tek slot 16 RAM, 256SSD'li PC'ye 8.5 bayılmış. Gördükçe hem üzülüyorum hem de bu tarz kişilere benim PC'yi "3 fanlı 8 GB ROG ekran kartı R5 oyuncu işlemci " adı altında 9.5k ya kitleyebileceğim aklıma geliyor.

En temizi, itele geç fırsatını buluyorsun.

Bırakınız alsınlar. İnsan olana 1 kere söylersin, bu benim tanıdıklarım için de geçerli eğer anlamıyorsa salacaksın. Bunlara laf anlatacağıma Turbox ve Izoly'nin enayi parası ezmesini izlerim daha güzel.

Haklısında hocam oynayacak olan çocuk ailesi yüzündende çocuk düzgün oyun oynayamasınmı çocuğa yazık

Haklısında hocam oynayacak olan çocuk ailesi yüzündende çocuk düzgün oyun oynamasın mı çocuğa yazık.

Çocuk ikna edecek ailesini, o kadar da odun değilllerdir. Mağazadan alacağız deseler Vatan arada f/p hazır sistemler yapıyor. İnternetten alacaklarsa zaten zibilyon tane site ve seçenek var.

Yani ailenin İzoly ve Turbox takıntılı olması lazım o cihazın alınması için, ya da çocuğun cahil.

Çocuk ikna edecek ailesini, o kadar da odun değilllerdir. Mağazadan alacağız deseler Vatan arada F/P hazır sistemler yapıyor. İnternetten alacaklarsa zaten zibilyon tane site ve seçenek var.

Yani ailenin Izoly ve Turbox takıntılı olması lazım o cihazın alınması için, ya da çocuğun cahil.

Hocam zaten yarın işi bitireceğim için sorun yok

Hocam zaten yarın işi bitireceğim için sorun yok.

Adam kazıklıyorlar, adam dolandırıyorlar desen zaten keriz damgası yememek için alternetifleri dinlerler. Ben de çocukken Vatan'da bize oyun bilgisayarı diye ofis bilgisayarı itelemişlerdi ama normal yani ben de cahildim aile zaten ne bilsin yemiştik afiyetle.

Geri
Yukarı