Turbox'un kökeni

Konu dışı olacak ama neden o profil fotoğrafı? neden o kullanıcı adı? Garip.
Hocam normalde tankman koymuştum ama o resmi kaybettim. O yüzden tembel kasabadaki düşman karakteri koydum.

Üstüne i5 i7 yazıyorlar 16 GB RAM aha bir de 144Hz monitör süper sistem diyor alıyor bilinçsiz kişiler daha yeni bir arkadaşım sordu çift monitör varmış sistemde çok hoşuna gitmiş kaç saat ona işlemcide i7 yazmasının önemli olmadığını ve nesil diye bir şeyin olduğunu anlatmaya çalıştım gerçekten bu Turbox'un yaptığı şey adilik iyi ki Technopat gibi forumlar var yoksa daha çok insana kazık atacak ......Lar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Atom Bilişim etiketi var :D

Ben bunun dolandırıcılık olduğunu düşünmeye başladım. Ürünü tanıtırken yeni nesil oyunların fotoğrafını monitörle koyuyorlar doğal olarak ya teknik bilgisi ya da yaşı küçük olan insanlar tarafından bu oyunları söz konusu şirketin ürettiği bilgisayarların çalıştırabileceğini düşünüyorlar.

Tıpkı hazır tatlı paketlerinde "Servis önerisidir." yazar ya, bunda da yapılması gerek :)

.. bu dediğimi durumu içermeyen ürünleri de zaten aşure gibi :)

1678553944562.png

Akıllı saat bile var, keşke 45cm soslu hatay dürümde gönderselermiş. Sonuç olarak 1-2 RGB ve bolca eski ürüne tav olan Turbox tüketicileri, atom bombası gibi PSU'larla F/P sistem topladıklarını düşünmeye devam edecekler. Taki Technopat vb. forumlarda "TurboX sistem açılmıyor" tarzı bir konu açmaları gerekene kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı