Turbox'un kökeni

Atom bilişim diye bir markanın çatısı altında çalışıyor turboxcuk.
Yanında da Turbox ama farklı bir isimde olan bin bir türlü marka var Dragos gibi.
Sistem tanıtıyorlar, adam CS:GO'da 30 FPS alıyor ve çok iyi diyor ya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RGB'siz satmaya çalışıyorlar.
Özellikleri neymiş bari?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Turbox dediğin budur ya bide.

Kasa Fixed RGB değil kazık atmaya çalışıyorlar. :mad:

Turbox dediğin budur ya bide.
Basbayağı fiyat performans yahu (!) GTX 1650 den daha iyi bide(!)

CS:GO testine gidin gülmekten yarıldım adam 30 FPS'e iyi diyor ya.

Basbayağı fiyat performans yahu (!) GTX 1650 den daha iyi bide(!)
Hocam oyunun içine giriyom resmen oyunda yangın çıktığında yandığımı hissediyorum o kadar iyi (!)

Turbox alacaksan ofis bilgisayarın olacak. Ona Turbox ekran kartı takıcan. Başka türlü alınmaz. Bende GT 740 vardı. Ofis işleriniz için gayet normaldi. Ama bu marka gidip ışığı basıyor. Kasada ışık var da ulan bu kasanın hava akışı nerede? Bir de atom bombası kullanıyorlar besleme için. Anakartları da çöp. Monitörleri de çöp.

Turbox dediğin budur ya bir de.

1678478198071.png

1678478208491.png

1678478230516.png

Bazen içimden diyorum ki iyi ki Technopat forumundayım.

CS:GO testine gidin gülmekten yarıldım adam 30 FPS'e iyi diyor ya.

Hocam oyunun içine giriyom resmen oyunda yangın çıktığında yandığımı hissediyorum o kadar iyi (!)
Aga adamların kafası iyi vallahi diyorum. Adam GT 730 lu sisteme oyuncu bilgisayarı diyor. Lan ben de kıçıkıytırık R7 265 var. Bundan daha fazla performans alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı