Turistlere sokağa çıkma kısıtlaması yok

Önlemler turistlere göre uygulanıyor zaten.
Turist sayısının patladığı aylarda hiçbir şey yokmuş, her şey yolundaymış gibi davranıldı. Şimdi turist sayısının en az olduğu dönemlerdeyiz, "önlem" üstüne "önlem". Ona rağmen yine turistlere ayrıcalık tanınıyor.

Sorun yok sen de kusura bakma, sinirlenip anlık bir açıklama yazdım. Ama forumda alttan laf çaktığını sananlar ve yanlış anlaşılmalar çok olduğundan açıklamamı hazır tutuyorum.
Alttan laf çakanların dışında, ironi adı altında söylemek istediklerini söyleyip sonra ironi süsü verenlere çok rastladığım için, sana anlık olarak çıkıştım, sen en iyisini yapıyorsun, forumda 0 IQ çok var, mesajlarımıza kızgın atan "Basit" üyeler gibi.

Alttan laf çakanların dışında, ironi adı altında söylemek istediklerini söyleyip sonra ironi süsü verenlere çok rastladığım için, sana anlık olarak çıkıştım, sen en iyisini yapıyorsun, forumda 0 IQ çok var, mesajlarımıza kızgın atan "Basit" üyeler gibi.
Yok ya. :D
Bir şey söyleyecek olsam söylerim kimden korkacağım. Şurada anonim anonim takılıyoruz, üzmeyelim birbirimizi. En sevdiğim üyeler arasındasınız kolay kolay kırılmam size. :D

Geri
Yukarı