Turizm bakanlığının yaptığı reklam kaldırıldı

Bu durumu "elleri arkasında bir şekilde ziyaret yaptı! skandal!" olayına benzettim. Bu arada gerçekten çok saçma, "aşılandık" yerine "sea is open" yazılabilirdi.

Turistler nereden bilsin karşısındakinin aşılanıp aşılanmadığını? Gayet güzel düşünülmüş. AKP gene size yaranamadı.
Umarım ironidir. Eğer ironi değilse tasmanı giy ve turistlere patini vermeye başla. Herkesin aşılanması varken neden böyle bir şeyi destekliyorsunuz ?

Turistler nereden bilsin karşısındakinin aşılanıp aşılanmadığını? Gayet güzel düşünülmüş. AKP gene size yaranamadı.
İroniyse sonuna (!) koy da komiklik yapicam derken linç yeme.

Türkiye ama Türklerden arındırdık. Kalanlar da aşılı zaten, maskeleri falan var. Hadi gel

Rica ediyorum arkadaşlar, 18 yaşından büyük arkadaşlarım, seçimde size güveniyorum. Bunlara rağmen kör olan var mı?

Cidden yazık ya.
Aşısı ayrı dert, virüs ayrı dert, geçim ayrı dert.

Virüs olunca hastaneye gidiyorsun ve doktor yüzüne bakıyor, "Sıradaki." diye çağırıyor yenisini. Diğerine bakmıyor.
Aşı olanlar felç olabiliyor. Anneanneme yan etkisi oldu, aşı olduğu kol morlaştı ve şişti.

Bir de yabancıları destekleyen kişiler var. Neymiş sizin devlete hayrınız yok, hiçteyse onlar döviz getiriyor. Bu ne ya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…