Turk Telekom panosu ile Superonline fiber kullanmak

Ragnarsson

Hectopat
Ben yeni evime ilk kez internet bağlatacağım. Fiber altyapımız Türk Telekom tarafından yapıldı ve aktif edildi. Bense Superonline fiber hizmetini kullanmak istiyorum ama altyapımız ve fiber panosu Türk Telekom’a ait olduğu için bir sıkıntı olur mu, veya böyle bir şey mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yeni evime ilk kez internet bağlatacağım. Fiber altyapımız Türk Telekom tarafından yapıldı ve aktif edildi. Bense Superonline fiber hizmetini kullanmak istiyorum ama altyapımız ve fiber panosu Türk Telekom’a ait olduğu için bir sıkıntı olur mu, veya böyle bir şey mümkün mü?
Mümkün değil diye biliyorum.

Superonline, Türk Telekom fiber altyapısı üzerinden hizmet vermiyor. Yani Superonline bağlatamazsınız. Türkiye'de TT Fiber altyapısı üzerinden Netspeed (En fazla 50 mbps), Millenicom (en fazla 100 mbps), Oris Telekom (en fazla 100 mbps) bağlatabilirsiniz. Benim önerim bütçeniz yeterliyse direkt olarak Türk Telekom bağlatmanız.

Superonline kullanan birisi olarak şunu söylemek isterim.Lütfen bulaşma.Artık eskisi gibi ilgilenilmiyor.Turkcell üzerinden iletişim sağlanıyor.Bütün topu bayilere atıp taşeron sistemi gibi çalışıyorlar.Aklına varsa heleki birde taathütlü internet bağlatma.Çok pişman olursun..Netspeed tavsiyemdir

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı