Turk Telekom Prime geçilir mi?

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Aktifte Selfy Sosyal Sınırsız tarifesindeyim. YouTube'u kotadan sayması haricinde sorunu yok. Hala öğrenciyim. Selfy'de kalmalı mıyım yoksa Prime geçilebilir mi? Prime fiyatları Selfy'den biraz tuzlu. İki tarafın da fiyatları yıl sonu tuzlu gelirse PTTcell geçmeyi düşünüyorum kotası yüzünden. Ne önerirsiniz?

Prime güzel. Turkcell ve Vodafone'daki gibi saçma sapan faturalar çıkmıyor. 2 yıllık taahhütümde ilk gün anlaştığımız fiyat neyse 18 aydır onu ödüyorum.
Öğrenciyim hocam. Prime tarafındaki fiyatlar eğer Selfy'den uygunsa geçmeyi düşünüyorum taahhüt sonunda. Önerebileceğiniz bir tarife var mı? Şu an sınırsız sosyal tarifesindeyim Selfy'de.

Önereceğim paket buradakiler olacak.

Bazı taraftar paketleri daha ucuz olabiliyor ama araştırmak lazım. Güvendiğiniz bir TT bayiisine sorarsanız söylerler.

Bazı taraftar paketleri daha ucuz olabiliyor ama araştırmak lazım. Güvendiğiniz bir TT bayiisine sorarsanız söylerler.
Büyük TT bayilerinde zaten daha az fiyat olmaz diye düşünüyorum. Normal telefoncu olan bayileri diyorsunuz değil mi?

Screenshot_2023-09-11-19-54-49-790_com.brave.browser.jpg

Bu tarife fiyatı yeni gelen müşterilere özel değil değil mi? Yoksa fiyatı inanılmaz uygun.

Büyük TT bayilerinde zaten daha az fiyat olmaz diye düşünüyorum. Normal telefoncu olan bayileri diyorsunuz değil mi?

Eki Görüntüle 1940863
Bu tarife fiyatı yeni gelen müşterilere özel değil değil mi? Yoksa fiyatı inanılmaz uygun.
Çok iyi paketmiş. Turkcell'den geçiş yapılabilir mi buna direkt? Yoksa yeni hat alanlara özel mi? Numara taşıma ile oluyorsa baya iyi.

Çok iyi paketmiş. Turkcell'den geçiş yapılabilir mi buna direkt? Yoksa yeni hat alanlara özel mi? Numara taşıma ile oluyorsa bayağı iyi.
Net bir şey göremedim ama mevcut faturalı tarifelerden geçiş yapılabiliyor sanırım.
İçeriden geçiş deniyormuş.
Benim taahhüt bitince bunlar duruyorsa geçerim birine.

Normal TT bayiisi hocam.

Net bir şey göremedim ama mevcut faturalı tarifelerden geçiş yapılabiliyor sanırım.
İçeriden geçiş deniyormuş.
Benim taahhüt bitince bunlar duruyorsa geçerim birine.

Normal TT bayiisi hocam.
Ben yine de başvurdum. Numara taşıma şeklinde oluyorsa geçerim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı