Çözüldü Turk Telekom yavaş indiriyor fakat hız testi normal

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
İnternet hızı acayip şekilde düşük. Hız testi yaptığımda 2 MB indirme hızı, 5 MB yükleme hızı alıyorum ama yanına bile yaklaşmıyor. Hep KB'larda seyrediyor. Bunun bir çözümü var mıdır?
Alt yapım: Türk Telekom.
Modem: TD-W9970.
(Bazen bitlere de düşüyor, 0 bite geldiğinde indirmeyi iptal ediyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İnternet hızı acayip şekilde düşük. Hız testi yaptığımda 2 MB indirme hızı, 5 MB yükleme hızı alıyorum ama yanına bile yaklaşmıyor. Hep KB'larda seyrediyor. Bunun bir çözümü var mıdır?
2Mbps = 250KB/S eder zaten.

Çözüm
Nereden indirdiğin de önemli burada. Bir arkadaşta zamanında indirme hızım çok düşük diye konu açmıştı, meğerse korsan siteden oyun indirmeye çalışıyormuş.

Tarayıcı üzerinde indirirken siteler yükleme hızını sınırlandırıyor.

Hayır, ben her zaman 2MB indirirken kullandıgım Google Drive'ı kullanıyorum.

Nereden indirdiğin de önemli burada. Bir arkadaşta zamanında indirme hızım çok düşük diye konu açmıştı, meğerse korsan siteden oyun indirmeye çalışıyormuş.

Her türlü dosya.

Hayır kardeşim 2MB 2048KB eder.

Tarayıcı üzerinde indirirken siteler yükleme hızını sınırlandırıyor.

Kardeşim bunu da söyleyeyim, haklısın bazı siteler yapıyor ama ben daha önce Google Drive'de karşılaşmadım.
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Ben zamanında bant genişliği ayarlarıyla oynamıştım. Modeme Reset Attım şimdi saniyerde 1 mb dosya indiriyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı