Turk Telekom'dan Çıkınca Modem İsteniyor mu?

esat585

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim gibi Turk Telekom'dan çıkınca modemi vermek gerekiyor mu? Geçen haftalarda taahhütüm dolduğu ve paket fiyatları arttığı için Turk Telekom'dan çıkma ihtiyacı duydum ve çıktım. Ancak bana bugünkü gelen mesajlarında bize ait olan cihazları geri verin mesajı vardı. Hatırladığım kadarıyla taahhütlü paketimin içinde modem fiyatı da vardı? Şimdi neden böyle bir şey yapıyorlar. Bu durumla karşılaşan var mı?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu şekilde mesaj geldiyse geri vermeniz gerekiyor. Büyük ihtimal sözleşmede maddesi vardır ve okumamışsınızdır. Modemi size kiralama adı altında vermişlerdir.

Evet süperonline'da 3 yıl kaldıktan sonra modemi geri istediler, şok olduydum bedeli'de çok uçuk bi fiyattı. Gittim süperonline ''bize değil beyfendi kargoya verin'' sabır çekip kargoya götürdüm. Bu seferde eleman demez mi kutuya koyun kutuya koymadılar kargonun kapanmasına da 10 dk var, arıyorum tarıyorum yok abi kutu sonra toptancı buldum abi dedim kutu lazım büyük kutular var dedi aklıma bi intikam fikri geldi 4 tane 10kg salça kutusunu aldım koydum modemi götürdüm kargoya. Allahımmm suratlarını görmeniz lazımdı :D bantladım bi güzel verdim koca koliyi. Buda böyle bi anımdır.

Eve interneti ilk bağlarken yıllar önce bir modem verilmişti daha sonra sözleşme bittikden sonra yine Türk Telekom ile devam etmiştim, eski modem kaldı üstüne yeni modem vermişlerdi, şimdi 3 ay önce tekrar bitti ve TurkNet'e geçiş yaptım. Sözleşmenin bitmesine 1 hafta kala TurkNet'e başvuru yaptım ne gitmeyin diye aradılar :) neden modem için.

Peki önerebileceğiniz vdsl modem var mı? Hazır modemsiz kalmışken.
Letgo'ya bakmanı öneririm 50 ₺ ye çok güzel adsl/vdsl modem almıştım. Veya net iptali yapıp modemini satanlar oluyor bi bak derim. 0a o kadar para vermek bana pek mantıklı gelmiyor. :D
Peki önerebileceğiniz vdsl modem var mı? Hazır modemsiz kalmışken.
ha 30-40 a bulursan temiz bişey öyle al yoksa 80-100 tl ye sıfır daha iyi modemler alırsın.

Son düzenleme:
0 VDSL ucuz yok. Onun dışında iptal yaparken modemi satın alabiliyorsun diye biliyorum. Ben öyle yapmıştım. Airties 5650 olan modemi 175'e almıştım TT den ayrılırken. Kendilerinden aldım yani. Temiz bulursan 2. El baya ucuz bir bak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı