Turk Telekom'dan fiber hizmeti alma

Şeftali

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 2 senedir Superonline kullanıyorum. Bulunduğum yerde fiber altyapısı yok. Paketim 8 Mbps download 0.8 Upload 50 AKK. Alabildiğim verim 4 download 0.5 upload. Bu zamana kadar hiç Turk Telekoma bulaşmamıştım. Etrafımda TurkTelekom'dan şikayetçi olan çok insan vardı. Ama bu gün bir yazı okudum ve Superonline'ın sadece ADSL de TurkTelekom'un altyapısını kullandığını Fiberde kendi altyapılarını kullandığını söylüyordu. Burada aklıma bir soru geldi. Acaba Turk Telekom'da bulunduğum yerde fiber hizmeti var olabilir miydi ? Hemen Turk Telekom'un sitesine girip fiber nerede diye aradım. Adresimi girdim baktım. Bulunduğum konumda Hipernet hizmeti kullanabilirsiniz diyor. Hipernet'in tarifelerine baktım hepsi 24 Mbps'den başlıyor. Yani sorum şu ki ben şimdi TurkTelekom'dan fiber hizmeti alabilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı