Turk Telekom'dan TurkNet'e geçersem mevcut port ne olur?

Adieu

Decapat
Türk Telekom'dan TurkNet'e geçmek istiyorum ancak bu port mevzularından pek anlamıyorum. Geçiş yaparken Port'a ne olacak? Kalkacak mı değişecek mi? Boş port yok diyorlar. Sonra internetsiz kalmayalım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçiş yaparken Türk Telekom internetinizi iptal ettirmezseniz sorun olmaz. Aynı port üzerinden internet almaya devam edersiniz.

Şu an da Türk Telekom'dan hizmet alıyorsunuz eğer iptal ettirip sonrasında TurkNet'e geçiş başvurusu yaparsanız size ait olan port boşa çıkmış olacağı için bir başkası tarafından alınabilir ve size port kalmaz. Ancak ilk başta TurkNet'e gidip ben abone olmak istiyorum derseniz onlar nakil işlemlerini sizin için yürütüyor ve portunuz boşalmıyor. Yani direkt TurkNet ile iletişime geçin, TT aboneliğinizi onlar sonlandırıyor zaten.

Türk Telekom'dan TurkNet'e geçmek istiyorum ancak bu port mevzularından pek anlamıyorum. Geçiş yaparken Port'a ne olacak? Kalkacak mı değişecek mi? Boş port yok diyorlar. Sonra internetsiz kalmayalım?
Merhaba, churn başvuru yapmanız halinde port değişikliği olmadan bize geçiş sağlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı