turkcealtyazi.org sitesine erişimin engellenmesi

Ev internetinden girince sayfa yüklenmiyor, mobil internetten girince "Access block!" yazısı çıkıyor.
20200917_111712.jpg

O kadar film sitesi var, telif hakkı ihlalinin babasını yapıyorlar, bir şey olmuyor; sadece bir altyazı yayınlayınca "Telif hakkı ihlali" deyip kapatabiliyorlar. Bu ülke bu kafayla hiçbir yere gidemez.

Düzenleme: Ev internetiyle az önce yeniden denedim, bu sefer sorunsuz girdi.
Ekran Görüntüsü (29740).png

Ev internetim de mobil sağlayıcım da Vodafone.

Son düzenleme:
Türk Telekom internet kullanıyorum. Herhangi bir VPN, DNS kullanmıyorum. Gördüğüm şey şu. Alttaki pek iş yapmamış olacak ki bahsi geçen tarihten sonra siteye erişmiştim. Ama üstteki işini yapmış.

Bu internet sitesi (turkcealtyazi.org)
aşağıdaki kararlara istinaden 5651 sayılı Kanun uyarınca Erişim Sağlayıcıları Birliği tarafından erişime engellenmiştir.

*İSTANBUL ANADOLU CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI FİKRİ VE SINAİ HAKLAR SORUŞTURMA BÜROSU'nin 14-09-2020 tarih ve 2020/138660 sayılı kararı
*BAKIRKÖY CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI FİKRİ VE SINAİ HAKLAR BÜROSU'nin 05-12-2019 tarih ve 2019/109639 sayılı kararı

Ben şu an sorunsuz giriyorum ve hiçbir zaman girmeme sorunu yaşamadım. Kısıtlama haberleri ortaya çıktığında da giriyordum. Neden bende böyle oldu acaba? VPN falan kullanmıyorum bu arada.

Geri
Yukarı