Turkcell 1GB Hediye Gelmiyor

Rheago3

Centipat
Arkadaşlar merhabalar, Bip uygulamasında bulunan "Turkcell Online Mağaza" hesabını takip etmeye başlamıştım mayıs aylarında. Ve bana bir mesaj gönderdiler gönderdikleri mesajda "Haziran ayı boyunca Turkcell Online Mağaza hesabını takip et 1GB kazan" yazıyordu. Temmuz'un ortasına geldik bir şey geldiği yok. Oturduğum evde altyapı olmadığı için bu 1 GB benim için çok önemli malum internet paketleri biraz pahalı. Eğer bu kanalı takip edip 1GB alabilen varsa bana yardımcı olabilir mi? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Maalesef süresi doldu ve artık hediye 1 GB verilemiyor.
Turkcell Bireysel ön ödemeli ve faturalı ses hattına sahip müşterilerimiz kampanyadan 31 Mayıs - 30 Haziran 2019 tarihleri arasında yararlanabilirler. Kampanyaya katılmak için BiP uygulaması üzerinden “Turkcell Online Mağaza” kanalına üye olunmalıdır.

21 Mayıs Perşembe günü takip etmeye başlamışım.
2020 tarihinde mi takip etmeye başlamıştınız? Eğer öyleyse kampanyadan yararlanamıyordunuz. Eğer belirtilen tarihte belirtilen şartları gerçekleştirseydiniz SMS olarak bilgilendirme yapılacaktı.
Kampanyadan kazandığınız faydalar ve haklar hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirileceksiniz. SMS bilgilendirmesi sonrasında faydalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı