Turkcell cayma bedeli hesaplama

fatihgn7

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Turkcell'in gnç Pro paketini kullanıyorum. Hattımı başka operatöre geçireceğim fakat cayma bedeli konusunda çok konu gördüm ve çok yüksek mebla çıkabiliyormuş. Bunun hesaplanması gibi bir olay var mı? Yardımcı olana şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-09-12-20-44-22.png
    Screenshot_2020-09-12-20-44-22.png
    39,3 KB · Görüntüleme: 113
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Turkcell'in gnç Pro paketini kullanıyorum. Hattımı başka operatöre geçireceğim fakat cayma bedeli konusunda çok konu gördüm ve çok yüksek mevla çıkabiliyormuş. Bunun hesaplanması gibi bir olay var mı? Yardımcı olana şimdiden teşekkürler.
2 ayın kalmış. Büyük ihtimalle 120TL çıkar.

Eski turkcell çalışanı olarak; Aldığınız paket taahhütlü 59 taahhütsüz fiyatı örnek veriyorum 120 tl. Bu size yapılan indirim kaç ay kaldıysa toplu olarak alınır faturanız ile birlikte 2 kaldıysa fatura +120 tl yani.

Eski turkcell çalışanı olarak; Aldığınız paket taahhütlü 59 taahhütsüz fiyatı örnek veriyorum 120 tl. Bu size yapılan indirim kaç ay kaldıysa toplu olarak alınır faturanız ile birlikte 2 kaldıysa fatura +120 tl yani.
Peki kalan aylarda toplu olarak ödeniyor mu ? Yani iptal olduktan sonra kalan aylar

Geri
Yukarı