Turkcell çocuk hattı nedir?

Nicksiz ayva

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Turkcell çocuk hattı ile birkaç bilgi almak isterim sizlerden bu çocuk hattının özellikleri nelerdir normal hatlardan farkı nelerdir neler kısıtlıdır?

Not: Bu çocuk hattı kaç TL'dir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ev internetinde sagladiklari guvenli internet'i mobil tarife haline getirip ustune birkac sey eklemisler. Allah'tan benim zamanimda boyle tarife yoktu.

1636996095580.png

Bunumu diyorsunuz hocam.

Paketlerden bahsetmedim.
Turkcell Çocuk Paketleri Nedir? Çocukların, internet ve telefon kullanımını güvenli olacak şekilde sürdürmeleri için sunulan bir hizmettir. Duran Tarife, Güvenli İnternet, Zaman Yönetimi, Çocuğum Güvende, BiP Konum Takip ve Reklam Engelleme faydaları ile çocuk dünyasında kapsamlı bir güvenlik sağlar.

Turkcell çocuk paketleri nedir? çocukların, internet ve telefon kullanımını güvenli olacak şekilde sürdürmeleri için sunulan bir hizmettir. Duran tarife, güvenli internet, zaman yönetimi, çocuğum güvende, bip konum takip ve reklam engelleme faydaları ile çocuk dünyasında kapsamlı bir güvenlik sağlar.

Yani hocam bana gelen mesajlar annem ya da babamın telefonuna mı gidiyor bilgi olarak?
Veya kiminle konuştuğum.

Yeni konular

Geri
Yukarı