Turkcell Dijital Operatör İki Kere Ödül Verdi

byDesertFox

Hectopat
Yer
%appdata%
Daha fazla  
Turcell Dijital Operatör'de, Salla Kazan yapacaktım. Salla Kazan butonuna basınca siyah ekranda kaldı. Geri tuşuna bastıktan sonra tekrar Salla Kazan butonuna bastım, 12 saatlik 1 GB kazandım. Ondan sonra ise Turkcell'den iki mesaj geldi. Birinde bir günlük 1 GB ve 1000 DK, diğerinde 12 saatlik 1 GB. Bana siyah ekran geldiği zaman da internet çıkmış. Şu an 2 GB'ım ve 1000 DK. var. 😄

Dosya Ekleri

• IMG_20210410_111818.png
    IMG_20210410_111818.png
    275,4 KB · Görüntüleme: 96
Turcell Dijital Operatör'de, Salla Kazan yapacaktım. Salla Kazan butonuna basınca siyah ekranda kaldı. Geri tuşuna bastıktan sonra tekrar Salla Kazan butonuna bastım, 12 saatlik 1 GB kazandım. Ondan sonra ise Turkcell'den iki mesaj geldi. Birinde bir günlük 1 GB ve 1000 DK, diğerinde 12 saatlik 1 GB. Bana siyah ekran geldiği zaman da internet çıkmış. Şu an 2 GB'ım ve 1000 DK. var. 😄
Selam, öğrenci paketindeyseniz (ben de öğrenci paketindeyim) bazen 2 hediyeyi de veriyor.

2 kere gelmedi. İkinci olan zaten varsayılan. Salla kazan yaptığın için geliyor o. Üstteki ise salla kazandan çıkan şey. Bayağı uzun süredir salla kazan yapmamışsınız herhalde.
Yok hocam, internet Dijital Operatör'de de gözüküyor. Salla Kazanı da her hafta yapıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı