Turkcell faturasız paket zamlarına ne yapmalı?

clane.spoth

Centipat
Daha fazla  
Ben, yıllardır Turkcell faturasız kullanıcısıyım. 3 aylık paketleri kullanıyordum. Bundan 6 ay önce 3 aylık dev 16 GB (16 GB, 3000 dakika, 6000 SMS, lifebox, bip internet vs.) Paketini 99 TL karşılığında kullandım. Daha sonra ise bundan 3 ay önce bugün bitecek olan mutlu mega 15 GB 3 aylık paketini 120 TL karşılığında satın almıştım. Geçen ay baktığımda aynı paket 150 TL olmuştu, bugün baktım 200 TL olmuş. En düşük faturasız paketler bile 60-65 TL olmuş. Sizce operatör değiştireyim mi? Faturalıya geçin demeyin çünkü 1 GB internet, dakika ve SMS'li paket (en düşük) 49 TL olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben, yıllardır Turkcell faturasız kullanıcısıyım. 3 aylık paketleri kullanıyordum. Bundan 6 ay önce 3 aylık dev 16 GB (16 GB, 3000 dakika, 6000 SMS, lifebox, bip internet vs.) Paketini 99 TL karşılığında kullandım. Daha sonra ise bundan 3 ay önce bugün bitecek olan mutlu mega 15 GB 3 aylık paketini 120 TL karşılığında satın almıştım. Geçen ay baktığımda aynı paket 150 TL olmuştu, bugün baktım 200 TL olmuş. En düşük faturasız paketler bile 60-65 TL olmuş. Sizce operatör değiştireyim mi? Faturalıya geçin demeyin çünkü 1 GB internet, dakika ve SMS'li paket (en düşük) 49 TL olmuş.
Başka operatöre geçip tekrardan Turkcell'e geri dönerseniz aynı fiyattan alabilirsiniz.

Türk Telekom'daki Süper paketleri ve Vestelcell'i inceleyin derim.

Başka operatöre geçip tekrardan Turkcell'e geri dönerseniz aynı fiyattan alabilirsiniz.
Yanlış bilgi. Mutlu Mega Paketlerin fiyatı her müşteri için ortaktır. Tekrar gidip gelmesi fiyatı değiştirmez.

Vodafone biraz daha uygun fiyatlı, ama performans olarak turkcell'den yıllarca geride. Tabi ki arada takılmalar ve yavaşlamalar sizin için sorun değilse vodafone'a geçebilirsiniz. Bu benim feragat edebileceğim bir şeydi ve ben de birkaç ay önce de turkcell'den vodafone'a geçtim. Kalitesi çok daha kötü, ama daha ucuz. Verdiğin paranın ederini alıyorsun.

Öyle bir değişiklik olduğunu zannetmiyorum. Mega paketler genellikle 'Ana Paket' olarak geçiyor ve her müşteriye ortak fiyattan sunuluyor. Teşekkürler.

Türk Telekom'daki Süper paketleri ve Vestelcell'i inceleyin derim.
Sanırım Türk Telekom'a geçiş yapacağım. Teşekkürler.
Vodafone biraz daha uygun fiyatlı, ama performans olarak turkcell'den yıllarca geride. Tabi ki arada takılmalar ve yavaşlamalar sizin için sorun değilse vodafone'a geçebilirsiniz. Bu benim feragat edebileceğim bir şeydi ve ben de birkaç ay önce de turkcell'den vodafone'a geçtim. Kalitesi çok daha kötü, ama daha ucuz. Verdiğin paranın ederini alıyorsun.
Vodafone annem kullanıyor, fiyatına göre çok iyi fakat bana Turkcell sonrası Türk Telekom paket fiyatları ve operatör ağı daha mantıklı geliyor. Teşekkürler.

Sanırım Türk Telekom'a geçiş yapacağım. Teşekkürler.

Vodafone annem kullanıyor, fiyatına göre çok iyi fakat bana Turkcell sonrası Türk Telekom paket fiyatları ve operatör ağı daha mantıklı geliyor. Teşekkürler.
Zaten hiç memnun kalmazsanız indirim farkını ödeyip başka operatöre geçebilirsiniz.

Kaliteden kastınız nedir?

İnternet çekim gücü ve hızı.
Telefonla konuşurken ses kalitesi ve kesilmeler.

Ben şu anlık aşırı rahatsız değilim, çünkü Turkcell'de 160 liraya 12 GB internet alacakken Vodafone'da 80 liraya 25 GB internet aldım. Tabii bu interneti ne kadar iyi kullanabileceğim tartışılır.

Evet kardeşim ben de Turkcell'den Vodafone'a geçtim pek bir fark göremedim performans açısından ama fiyat farklı çok fazla hatta okulumda -2'de benim telefonum çekerken Turkcell kullanan arkadaşımınki çekmiyordu telefondan mıdır bilemiyorum ama bu performansı beklemiyordum açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı