Turkcell fiber durup dururken 1000Mbps oldu

Hocam oyunlarınızdan oynamadıklarınız ne varsa silin canınız ne istiyor ise doya doya yükleyin bir de SSD çok sıkıntı tek başına yer konusunda keşke bir HDD alsaydınız.

SSD'mde 10GB yer var maalesef :/

Ah be üzülmek. Hocam ben 123 TL ödüyorum hızım bu şekilde bilen biri varsa benim bu hızda Max saniyede kaç MB indirme yapmam lazım.
Ekran Alıntısı.PNG

Aylık 90 TL eskiden 80 falandı 100 Mbps download diyor ama 110-120 arası gidiyor Vodafone ama tabii ki Turkcell altyapısı e aynı modem upload 8 geçen iki katına çıakrdık mesajı gelmişti ama düşürmüşler herhalde ya da 5'di 10 oldu ama 8 veriyor tam 31 Aralık günü şu AKK kalkmadan bir gün önce 50 Mbps'lik AKK'li almıştık sonrakk kalkınca fiyatlar arttı ama biz sözleşme olduğundan fiyat değişmedi o zaman 70 falandı sonra 100 Mbps 80 dediler ona yükselltik sonra zam geldi 90 TL.
Aylık 90 TL eskiden 80 falandı 100 Mbps download diyor ama 110-120 arası gidiyor Vodafone ama tabii ki Turkcell altyapısı e aynı modem upload 8 geçen iki katına çıakrdık mesajı gelmişti ama düşürmüşler herhalde ya da 5'di 10 oldu ama 8 veriyor tam 31 Aralık günü şu AKK kalkmadan bir gün önce 50 Mbps'lik AKK'li almıştık sonrakk kalkınca fiyatlar arttı ama biz sözleşme olduğundan fiyat değişmedi o zaman 70 falandı sonra 100 Mbps 80 dediler ona yükselltik sonra zam geldi 90 TL.

İnterneti iyi nadir insanlardanım.

İnşallah başınıza bir şey gelmez bence ilk faturaya bakın baktınız fazla geldi müşteri hzimetlerini arayın yok fazla gelmedi ise çaktırmayın kullanın 😂😂

İnterneti iyi nadir insanlardanım.

Hocam artık bu sözün altına imzamı atıyorum oturduğunuz yer internetinizin kaderidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı