Turkcell fiber hangi altyapıyı kullanıyor?

user00ssx

Decapat
Yer
Ankara
Herkese iyi Sosyaller. Türk Telekom en son yaptığı zamlardan sonra sözleşmemin de bitmesi yakın olduğu için yeni bir ISS arayışındayım. Turkcell fiber dikkatimi çekti. Altyapı sorguladığımda 'adresinde Turkcell Superonline fiber internet var' diyor. Acaba kendi altyapısı mı yoksa başka bir firmanın altyapısını mı kullanıyor? Başka firmalarda altyapı sorguladığımda VDSL altyapı (63 Mbps) sonucu alıyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Onu ancak firmadan öğrenebilirsiniz. Sağlamış oldukları altyapı, yerel olarak: FTTN, FTTC, FTTB, FTTH... hangisi sorup. Sonrasında da altyapının desteklediği hızı öğrenerek karşılaştırmalı olarak tercihinizi yapabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri ile konuştuğumda altyapınız ADSL ve VDSL destekliyor dendi. Şu anda TT 50 Mbps paketini kullanıyorum ve fiyat 206 TL. Turkcell'de 35 Mbps paket 165 TL, 50 Mbps paket 185 TL. Hangisini seçmeliyim sizce?

Müşteri hizmetleri ile konuştuğumda altyapınız ADSL ve VDSL destekliyor dendi. Şu anda TT 50 Mbps paketini kullanıyorum ve fiyat 206 TL. Turkcell'de 35 Mbps paket 165 TL, 50 Mbps paket 185 TL. Hangisini seçmeliyim sizce?

Turkcell 50 Mbps seçmeniz daha mantıklı olur gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı