Turkcell Fiber nasıldır?

Türk5834

Decapat
Merhaba Sivas'ta yaşıyorum, binamıza fiber geldi. Bodrum katına 2 tane Turkcell Superonline yazan kutu koydular ve bize kart verdiler, iletişim kartı. Evine fiber gelenlere modem ve fiber için bir tane daha cihaz kuruluyormuş, bilgisi olan var mı bununla alakalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kapınıza gelip fiber bağlatıp, bağlatmamak istediğinizi soracaklar. Kabul ederseniz bodrumdan eve fiber kablo çekilecek ve kurulum yapılacak, sonucunda da fiber sahibi olacaksınız.

Merhaba Sivas'ta yaşıyorum, binamıza fiber geldi. Bodrum katına 2 tane Turkcell Superonline yazan kutu koydular ve bize kart verdiler, iletişim kartı. Evine fiber gelenlere modem ve fiber için bir tane daha cihaz kuruluyormuş, bilgisi olan var mı bununla alakalı.
Bir tane daha cihaz dediğiniz GPON. Optik sinyalleri elektriğe çevirerek bir LAN kablosu ile modeminize yönlendirip modeminizden WAN ile internet sağlarlar. 35Mbps Fiber kullanan arkadaşım değerlerinden memnun.

Turkcell fiber iyidir lakin fiyatları aşırı pahalı. Onun yerine Turkcell Superonline altyapısından fiber ile mileni almak daha iyi gelmişti. Bana bu nedenle şuan Turkcell Superonline altyapısından mileni kullanıyorum. Memnunum. Tavsiye ederim.

Geri
Yukarı