Turkcell Fiber Upload Hızı 10 Mbps Oldu

İsteseler 30Mbps VDSL17a ile dağıtılır maksimum değeri 50Mbps biz stabil olsun diye 30 diyelim.

Turkcell ve Türk Telekom neden bu kadar pahalı yahu? 100 Mbps internete 129,9 TL yazmışlar.

Turkcell ve Türk Telekom neden bu kadar pahalı yahu? 100 Mbps internete 129,9 TL yazmışlar.
evet türknet'te eğer altyapın elverirse özgür iletişim taahütsüz 85TL pakette 100mbps veriyorlar.(gerçekten mi bilemem)
netspeed'de de güzel tarifeler var.

Bütün paketlere ve eski kullanıcılara standart olarak sunmadıkları sürece hala rezil bir firma olarak kalacak benim için.

Evet TurkNet'te eğer altyapın elverirse özgür iletişim taahhütsüz 85TL pakette 100Mbps veriyorlar.(gerçekten mi bilemem)
NetSpeed'de de güzel tarifeler var.

Evet zaten şu anda TurkNet kullanıyorum ve memnunum. Vaat ettikleri hızları verebiliyorlar çok şükür. Umarım fiber altyapısı gelirde (hiç sanmıyorum) daha iyi bir internet deneyimi alabiliriz.

Evet zaten şu anda TurkNet kullanıyorum ve memnunum. Vaat ettikleri hızları verebiliyorlar çok şükür. Umarım fiber altyapısı gelirde (hiç sanmıyorum) daha iyi bir internet deneyimi alabiliriz.
fiber internetle speed test yapıyorum bi 2 saniye 300mbps oluyor sonra 80'lere düşüyor bu firmalar berbat hepsi berbat...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…