Çözüldü Turkcell hangi kargo ile SIM kartını gönderiyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bugün Vodafone'dan hattımı Turkcell'e taşıdım hangi kargo ile gönderiyorlar SIM kartını?
Yurtiçi Kargo ile gönderim sağlanıyor.

Turkcell 2 kargo hizmeti ile çalışıyormuş. Kuryenet ve Yurtiçi Kargo ile gönderim sağlanıyor, eğer Kuryenet'e verilirse işiniz zor..
Bugün Vodafone'dan hattımı Turkcell'e taşıdım hangi kargo ile gönderiyorlar SIM kartını?

Turkcell 2 kargo hizmeti ile çalışıyormuş. Kuryenet ve Yurtiçi Kargo ile gönderim sağlanıyor, eğer Kuryenet'e verilirse işiniz zor..

Çözüm
Rica etsem mesajımı çözüldü olarak işaretler misiniz?

İşaretledim.

Turkcell 2 kargo hizmeti ile çalışıyormuş. Kuryenet ve Yurtiçi Kargo ile gönderim sağlanıyor, eğer Kuryenet'e verilirse işiniz zor.

Umarım Yurtiçi Kargo'ya verilir daha önceden Türk Telekom'da AGT Kurye'ye verilmişti 2 hafta boyunca teslim edilmeyince iptal edip Turkcell'e geçiş yaptım.

İşaretledim.

Umarım Yurtiçi Kargo'ya verilir daha önceden Türk Telekom'da AGT Kurye'ye verilmişti 2 hafta boyunca teslim edilmeyince iptal edip Turkcell'e geçiş yaptım.
Hocam AGT Kurye bildiğiniz, kargo firması değil ya. Adamlar teslim etmiyor, benim Papara kartımı 4 ayda getirmişlerdi..

Turkcell mağazasına gidip başvuruyu yapıp SIM kartı elden teslim almak daha iyi bir seçenek olurdu. Gelmesini beklemezdiniz.

Tırnak ameliyatı oldum yoksa mağazaya gitmeyi bende bilirdim :)

Geri
Yukarı