Turkcell hat devir ücreti ne kadar?

malcom21206

Centipat
Daha fazla  
Kullandığım hattı kendi üstüme almak istiyorum. İnternette fiyat konusunda bilgi kirliliği var. Konuyla ilgili bilgisi olan var mıdır?

Birkaç ay önce yeni hat ücreti kadar denmişti bana.

Hocam o olay mağazaların oynu galiba şikayet vardan baktım geneli bu yüzden şikayet bildirmiş 117 TL gibi bir rakam telefuz ediliyorda insan yine şüphede kalıyor. Bu tür işleride ya ana merkezden ya e-Devlet'ten yapılması lazım.

Devir olayı sadece Turkcell mağazalarından yapılmaktadır. Diğer bayilere giderseniz fahiş fiyat duyma olayınız çok yüksek.

Genelde sıfır hat ücreti kadardır ayrıca faturalımı yoksa hazır kart mı olduğuna da bağlı örneğin Vodafone da hazır kart devir ücreti (kendi sitelerindeki bilgi yanlış değilse) 50TL civarı faturalı hat ise 180TL civarı olması lazım yanlış hatırlamıyorsam Turkcell'de fazla farklı değildir -/+20TL falan fark eder sanırım.

Hocam o olay mağazaların oynu galiba şikayet vardan baktım geneli bu yüzden şikayet bildirmiş 117 TL gibi bir rakam telefuz ediliyorda insan yine şüphede kalıyor. Bu tür işleride ya ana merkezden ya e-Devlet'ten yapılması lazım.

e-Devlet üzerinde böyle bir hizmet yok galiba mobil hatlar için.

Devir olayı sadece Turkcell mağazalarından yapılmaktadır. Diğer bayilere giderseniz fahiş fiyat duyma olayınız çok yüksek.

Katılıyorum.

Turkcell mağazalarına gidenlerde yaşamış aynı sorunu. Sanırım şans işi biraz.

Oha ben bu kadar fark olacağını düşünmemiştim :D acaba Vodafone'nun sitesindeki bilgide mi eski çünkü fiyatları arasında pek fark oynamıyor bu firmalarında genelde.

Hocam bende o civarlarda fiyat duyuyorum Turkcell'de 550 TL'ye kadar telafuz edeni gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı