Turkcell hazır hatta nasıl geçilir?

ErenM21

Decapat
Daha fazla  
İyi sosyaller. Ocak ayında ayda 53 TL'ye hattımı faturalı hatta taşıdım ve kontratımın bitmesine 1 ay kaldı. İnternetten faturalı paketlere baktım benim tarifemin aynısı 120 TL falan olmuştu. Sonra bir baktım eğer hazır hattan faturalıya geçerseniz özel tarifeler var ve benim eski tarifemin neredeyse aynısı 80 TL civarı. Kontratım bitince ne olacak? Hattım tekrar hazır hat durumuna gelebilir mi çünkü diğer tarifeler çok pahalı. Hattı tekrardan hazır hat yapabilir miyim?

Dostum hattını taşıyıp geri Turkcell faturasıza dönüp açıldığı gün faturalı olabilirsin senin dediğin gibi yaparsan 31 gün beklemen gerekecek süreç uzar git gel yaparsan 4 güne istediğin tarifeye geçebilirsin.

Dostum hattını taşıyıp geri Turkcell faturasıza dönüp açıldığı gün faturalı olabilirsin senin dediğin gibi yaparsan 31 gün beklemen gerekecek süreç uzar git gel yaparsan 4 güne istediğin tarifeye geçebilirsin.
Çok teşekkürler eğer yapabilirsem yapacağım.

Bir şey sormak istiyorum. Kontratım yarın bitecek ne yapmam gerektiğini anlatabilir misiniz tekrar?

Yeni konular

Geri
Yukarı