Turkcell hazır kart numarası nasıl geri alınır?

saizens

Hectopat
Merhaba uzun süreden beri Turkcell'den kontörlü hat kullanmaktaydım, TL yüklemediğim için hattım iptal oldu ve geri almak istediğim de eskiden faturalı hattımın borcu yüzünden bu kapanan hattımı aktif etmiyorlar, bütün her şeyim bu numaraya kayıtlıydı bu hattı nasıl geri alabilirim? Borçları ödeme gibi bir durumum da yok çünkü çok eskiden 2005 yılından kalmış.

Merhaba uzun süreden beri Turkcell'den kontörlü hat kullanmaktaydım, TL yüklemediğim için hattım iptal oldu ve geri almak istediğim de eskiden faturalı hattımın borcu yüzünden bu kapanan hattımı aktif etmiyorlar, bütün her şeyim bu numaraya kayıtlıydı bu hattı nasıl geri alabilirim? Borçları ödeme gibi bir durumum da yok çünkü çok eskiden 2005 yılından kalmış.

Dostum subeye gidip odeyebilirsin kimligine aitse.

Dostum subeye gidip odeyebilirsin kimligine aitse.
Ödeme durumum yok diyorum, saçma olan kısım kontörlü hattımı tekrar aktif etmek istiyorum, aktif edebilmem için 2005 yılından kalan faturalı hat borcumu ödemem gerekiyormuş diğer operatörlere borcum var ise yine de etkilermiş vermezmiş bu kadar saçma bir şey olamaz yok mu bunun çözümü arkadaşlar?

Yeni konular

Geri
Yukarı