Çözüldü Turkcell hotspot 50 GB nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Winnkan

Centipat
Daha fazla  
Selam,

Evdeki internet kötü o yüzden Turkcell'den bu paketi almak istiyorum fakat nasıl çalışıyor anlamadım. Telefondan alıp mobil erişim noktasından mı paylaşacağım laptopa? Bilen var mı?

Hotspot paketi interneti bir cihazla paylaşırken kullanırsın. Ana internet paketinden götürmez. Bilgisayarda kullanacaksanız ihtiyacınıza göre 50 GB yeterli olur. Bu paketi normal internet olarak kullanamazsınız uyarayın. Sadece paylaşım için.

Turkcell'den 50 gb Hotspot paketi aldım ancak laptop hotspot yerine 4.5g bağlantı kullanıyor. Haklarım bitmiş hatta. Nedenini ya da çözümünü bilen yazarsa çok mutlu olurum.

Hotspot paketi interneti bir cihazla paylaşırken kullanırsın. Ana internet paketinden götürmez. Bilgisayarda kullanacaksanız ihtiyacınıza göre 50 GB yeterli olur. Bu paketi normal internet olarak kullanamazsınız uyarayın. Sadece paylaşım için.

Hacı ben aldım, USB tethering olarak paylaşıyorum ama internet yok diyor. Nasıl kullanacağım anlamadım.

Geri
Yukarı