Çözüldü Turkcell "kullanıcı tanımı" nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UtkuRS

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Bayview
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem 1: Monster Abra A7 V14.2/I5 12500H/RTX 3050TI 4GB/16GB 3200MHZ RAM/1TB NVME SSD

Sistem 2:Toshiba NB200/ Intel Atom 280N/2GB RAM/120GB Seagate HDD
Bu tarifeye geçmek istiyorum fakat hattı kendi adıma almak istemiyorum. 26 yaş ve üzeri biri beni tanımlayarak alabiliyor mu? Ve alabiliyorsa nasıl oluyor?

1716214281989.png

Çözüm
Hat başvuruyu yapan kişinin olur hocam e devlet üzerinde numara sahibidir. Sadece kullanan kişi 26 yaş altı kişi görünür. Sanki çocuğuna veya kardeşine kendin üzerine hat alıyormuş gibi düşün.
Hocam 25 yaş ve altı kullanıcı tanımlaması yapıyorsunuz başvuruda o kadar.

Anladım. Peki hat kimin adına oluyor? 25 yaş ve alt kullanıcıya mı yoksa başvuruyu yapana mı?

Hat başvuruyu yapan kişinin olur hocam e devlet üzerinde numara sahibidir. Sadece kullanan kişi 26 yaş altı kişi görünür. Sanki çocuğuna veya kardeşine kendin üzerine hat alıyormuş gibi düşün.

Son düzenleme:
Çözüm
Hat başvuruyu yapan kişinin olur hocam e-Devlet üzerinde numara sahibidir. Sadece kullanan kişi 26 yaş altı kişi görünür. Sanki çocuğuna veya kardeşine kendin üzerine hat alıyormuş gibi düşün.

Anladım. Teşekkür ederim.

Hocam yaptınız mı başvuruyu.

Evet başvuruyu yaptım. Yaparken de 2 farklı T.C. kimliği istedi (GNÇ tarifesi olduğu için kullanıcının 26 yaşından küçük olması gerekiyor)

Evet başvuruyu yaptım. Yaparken de 2 farklı T.C. Kimliği istedi (gnç tarifesi olduğu için kullanıcının 26 yaşından küçük olması gerekiyor)

İlk girdiğiniz hat sahibi yani 26+ yaş diğeri 26 yaşından küçük olan kullanıcı tanımlaması oluyor anladığım kadarıyla ağustos'da bende geçeceğim Vodafone'un tarife yenilemek için sunduğu fiyatlar Turkcell'den daha pahalı.

İlk girdiğiniz hat sahibi yani 26+ yaş diğeri 26 yaşından küçük olan kullanıcı tanımlaması oluyor anladığım kadarıyla ağustos'da bende geçeceğim Vodafone'un tarife yenilemek için sunduğu fiyatlar Turkcell'den daha pahalı.

Bende o yüzden Geçtim Turkcell'e. Vodafone Alt tariflere geçmeme izin vermiyor.

Bende o yüzden geçtim Turkcell'e. Vodafone alt tariflere geçmeme izin vermiyor.

Eskiden millet Vodafone ucuz diye geçiyordu hatta hiç unutmuyorum Turkcell'de kulladığım 20 GB tarife 2022 Mart'da 96 TL'ye çıkmıştı Vodafone'da ise 60 TL idi o yüzden geçmiştim baktımda şimdi daha da pahalı ucuz diye kullanıyorduk kullanmanın da bir mantığı kalmadı bence belki netgsm banka sorununu çözerse ona da geçebilirim ne de olsa Turkcell'i kullanan sanal operatör aynı BİMCELL gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı