Turkcell mobil veri internete bağlanmıyor

Shukurani

Decapat
Mobil verim açık ama hiçbir şekilde internetimi kullanamıyorum, sinyal de var mı? Verinin üstündeki 4.5G yazısı falanda yok.

İnternette araştırdım fakat bir sonuca ulaşamadım son çare telefonu sıfırlayacağım. Ondan önce buraya sormak istedim bu sorunun çözümü var mı diye.

Mobil verim açık ama hiçbir şekilde internetimi kullanamıyorum, sinyal de var mı? Verinin üstündeki 4.5G yazısı falanda yok.

İnternette araştırdım fakat bir sonuca ulaşamadım son çare telefonu sıfırlayacağım. Ondan önce buraya sormak istedim bu sorunun çözümü var mı diye.

Hocam sizin cihazınızda veya oradaki baz istasyonunda sıkıntı olabilir ben şu an mobil veri ile 115 Mbps alıyorum.

SIM karti cikar tak yapin düzelir.

Son düzenleme:
Ne zamandan beri durum böyle? Hat faturalı mı? Faturayı son ödeme tarihine kadar ödemezseniz operatör veri kullanımını kapatıyor.

Dedigimi uyguladinizmi acaba? Bir şey yuzunden sifirlamaya gerek kalmayabilir.

Denedim hocam ilk başta servis dışı sinyali yok gözüküyordu Wi-Fi bağlanınca sinyal alıyor Wi-Fi'de kapatınca mobil veri direk servis dışı oluyor "yalnızca acil aramalar için" yazısı görüyorum anlamadım bu işi 😅

Aynısı bana da oldu Turkcell müşteri hizmetleri aradım oradan halletiler.

He bende arayim o zaman 🤔

Aynısı bana da oldu Turkcell müşteri hizmetleri aradım oradan halletiler.

Hattımı güncelleme attılar olmadı tekrar aradım hattı başka telefona takın onda da sıkıntı oluyor mu olursa tekrar arayın dedi.
Hattı takacak telefonda yok ailemde şehir dışında mecbur onları bekleyeceğiz. Sanırım telefonda sıkıntı var eskidi zaten 3 yıldır kullanıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı