Çözüldü Turkcell paket yükseltmede yeniden kurulum gerekir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BerkayDelen

Hectopat
Resimde gördüğünüz paketi satın almayı düşünüyorum. Şu anki internetim Superonline 50 Mbps. Benim sorum yeniden kurulum gerekmeksizin hız yükseltilebiliyor mu?

1662311892993.png

Çözüm
Altyapınızda fiber var mi artık tüm ISS'ler fiberden bahsediyor fakat fiber her yerde yok, hala VDSL kullanıyoruz çoğumuz. Eğer fibere geçiş olursa kablolama ve modem değişiyor.

Son düzenleme:
Binaya hat çektiler ama fiber mi bilmiyorum nasıl öğrenebilirim?
Altyapı sorgulama yapın. Buyrun;

@BerkayDelen Superonline'dan almak istediğiniz için o siteyi attım ama saçma bir şekilde sonucu söylemek yerine sizi arayalım diye mesaj çıkıyor sitede.

@Yener K. Hocam size bir şey sormak istiyorum, fazla moderatör tanımadığım için sizi etiketledim. Ben burada altyapı sorgulaması için bir forum üyesine ilk başta superonline sitesini paylaşınca bir sıkıntı olmuyor da gıbırnet sitesini paylaştığımda neden siliyorsunuz mesajımı? Sonuçta ben burada birine yardımcı olmaya çalışıyorum. Geçen gün de saçma bir şekilde 2 kere ceza yedim zaten. Anlayamıyorum bu forumun kurallarını.

Son düzenleme:
Altyapı sorgulama yapın. Buyurun;

@BerkayDelen Superonline'dan almak istediğiniz için o siteyi attım ama saçma bir şekilde sonucu söylemek yerine sizi arayalım diye mesaj çıkıyor sitede.

Altyapı VDSL olduğu halde binaya fiber çekilebiliyor mu? Çünkü önceki internetim fiberdi.

Altyapı sorgulama yapın. Buyrun;

@Yener K. Hocam size bir şey sormak istiyorum, fazla moderatör tanımadığım için sizi etiketledim. Ben burada altyapı sorgulaması için bir forum üyesine ilk başta superonline sitesini paylaşınca bir sıkıntı olmuyor da gıbırnet sitesini paylaştığımda neden siliyorsunuz mesajımı? Sonuçta ben burada birine yardımcı olmaya çalışıyorum. Geçen gün de saçma bir şekilde 2 kere ceza yedim zaten. Anlayamıyorum bu forumun kurallarını.
Kurallarda açıkça GIBIRnet'in yasak olduğu belirtilmekte. Sosyal'de herhangi bir sebeple paylaşılması yasaktır.

Geri
Yukarı