Turkcell Pasaj güvenilir mi?

Hocam sallamayın ben senelerdir Turkcell kullanıyorum ilk 2 telefonumu da Turkcell'den faturaya yansıtarak aldım zaten. Şu an girin pasaja aratın istediğiniz bir ürünü ve sözleşme var mı yok mu bakın. Var diyecek ürün sayfasına girince "sözleşmeli olarak stokta yok" der ama internet satışında var der. Sözleşmeli olarak stokta olanlar da var elbet ama ne bir filtresi var ne de anlama yolu.

Sallamak derken? Ne cüretle insanlara yanlış bilgi vereyim.
Sosyalde pasajda yapılan indirimlerle alaklı bir sürü konu var.
Ve bu indirimlerden yararlanan bir sürü kullanıcı var.
Şimdi siz böyle bir şey yok mu diyorsunuz.
Araştırıp gelirseniz sevinirim.

Sallamak derken? Ne cüretle insanlara yanlış bilgi vereyim.
Sosyalde pasajda yapılan indirimlerle alaklı bir sürü konu var.
Ve bu indirimlerden yararlanan bir sürü kullanıcı var.
Şimdi siz böyle bir şey yok mu diyorsunuz.
Araştırıp gelirseniz sevinirim.
Yazdığım mesajın başını okuyup gelip burada yorum yapmayın önce hepsini okuyun. İndirimden değil pasajın sözleşmeli ürün alma olayından bahsediyorum ben. Ha indirim vardır indirim yoktur orası beni ilgilendirmez neye baksam genel piyasa fiyatından yüksek oluyor. Telefonda falan indirim olur orası yine beni ilgilendirmiyor ben telefonumu oradan almadım (şu an kullandığımı).

Vatan gibi yani ben sandımki teşhir ürün satıyorlar falan ikinci el vesaire.
Yok hocam teşhir ürünlerinde zaten yazar teşhir olduğuyla alakalı. Teşhir ürünü orijinal diye göndermezler. Ben yine de sizi uyarayım hani pasajın diğer sitelerden tek artısı sözleşmeli satın alınması. Sözleşmeli stokta bulursanız alabilirsiniz de onun dışında diğer sitelere göz atmanızı tavsiye ederim.

Yok hocam teşhir ürünlerinde zaten yazar teşhir olduğuyla alakalı. Teşhir ürünü orijinal diye göndermezler. Ben yine de sizi uyarayım hani pasajın diğer sitelerden tek artısı sözleşmeli satın alınması. Sözleşmeli stokta bulursanız alabilirsiniz de onun dışında diğer sitelere göz atmanızı tavsiye ederim.

Bende Turkcell pasajdan almaya bayılmıyorum hocam bu monitörü güvenilir satan satıcı yok hpomen8AC94aa monitör var tek satan satıcı mtbilişim var adamlardan 2 hafta önce aldım monitörü monitörün ekranı parmaklanmış geldi elime adamlara iade ettim başka satan olsa ondan alacağım.

Yazdığım mesajın başını okuyup gelip burada yorum yapmayın önce hepsini okuyun. İndirimden değil pasajın sözleşmeli ürün alma olayından bahsediyorum ben. Ha indirim vardır indirim yoktur orası beni ilgilendirmez neye baksam genel piyasa fiyatından yüksek oluyor. Telefonda falan indirim olur orası yine beni ilgilendirmiyor ben telefonumu oradan almadım (şu an kullandığımı).
Sözleşmeli olsa ne olur olmasa ne olur.
Parasını vererek alıyorsun sonuçta.
Ayrıca benim yaptığım genelleme telefon için değil bütün ürünler için.

Sözleşmeli olsa ne olur olmasa ne olur.
Parasını vererek alıyorsun sonuçta.
Ayrıca benim yaptığım genelleme telefon için değil bütün ürünler için.
Hala tam okumamışsınız. Diğer sitelerden tek artısı sözleşmeli ürün alma olan bir yer yerine diğer sitelerden almak daha mantıklı. Arkadaşın konusunu meşgul etmeyin cevaplarınızla lütfen.
Bende Turkcell pasajdan almaya bayılmıyorum hocam bu monitörü güvenilir satan satıcı yok hpomen8AC94aa monitör var tek satan satıcı mtbilişim var adamlardan 2 hafta önce aldım monitörü monitörün ekranı parmaklanmış geldi elime adamlara iade ettim başka satan olsa ondan alacağım.
Hocam eğer aşırı fiyat farkı yoksa alabilirsiniz sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Zaten 2. el veya teşhir gönderme durumu asla olmaz.

Hala tam okumamışsınız. Diğer sitelerden tek artısı sözleşmeli ürün alma olan bir yer yerine diğer sitelerden almak daha mantıklı. Arkadaşın konusunu meşgul etmeyin cevaplarınızla lütfen.

Hocam eğer aşırı fiyat farkı yoksa alabilirsiniz sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Zaten 2. el veya teşhir gönderme durumu asla olmaz.

2.el teşhir ürün durumu asla olmaz değil mi emin misiniz Turkcell pasajda.

Geri
Yukarı