Turkcell SuperBox Alınır Mı?

Xeonayp

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Merhabalar, yakın zamanda taşınma planlarım var. Gideceğim yerde hiçbir altyapının olmadığını öğrendim. Bende SuperBox'u bir sorayım dedim. Olduğum bölgede telefonlar gayet iyi çekiyor. Fakat Ping ve hız korkularım var. Aktif olarak kullananlar var mı? RedBox'ta düşündüm ama hangisi daha iyi olur sizce? Yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler. @Yener K. Hocam kullanıyor musunuz hala?

Evet hocam. Aralarında en iyisi Superbox diyebilirim. Ping olarak ise maalesef VDSL gibi olmuyor. Ama hız olarak iyi çeken yerlerde yeterli.

Evet hocam. Aralarında en iyisi Superbox diyebilirim. Ping olarak ise maalesef VDSL gibi olmuyor. Ama hız olarak iyi çeken yerlerde yeterli.
400 GB almayı düşünüyorum. 5 GB aşım olabiliyormuş 10 kere. Toplamda 550 TL'ye geliyor 450 GB. Ayrıca 4.5G hız alacağım. Sizce Sınırsız paketi almak mantıklı mı?

400 GB almayı düşünüyorum. 5 GB aşım olabiliyormuş 10 kere. Toplamda 550 TL'ye geliyor 450 GB. Ayrıca 4.5G hız alacağım. Sizce Sınırsız paketi almak mantıklı mı?

Benim yazlikta Superbox var. Hiz ve performans fena degil. Mukemmel degil ama ozellikle rekabetci oyunlarda sorun yasattigi oluyor nadiren olsa da. İstanbul icerisindeyim ama ben, hat iyi cekiyor konumumda.

Bu arada 5GB Asım noktasinda 10 adette paket bitiyor. Fakat devam etmek isterseniz tekrar 5GB Asım paketi tanimlayabiliyorsunuz 532'yi arayarak. Yani sadece 10 kere yaptim bir daha yapamam durumu da yok bilginiz olsun. İstediginiz kadar o paketi alabilirsiniz :)

Geri
Yukarı