Turkcell Superbox alınır mı?

Zonguldaklı6767

Femtopat
Yer
İzmir, Bornova
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
(Zalman N5 TF RGB)(Zalman ZM750-GVII Giga MAX750W 80+ Plus Bronze)(Zotac RTX 3080 AMP Holo Gaming)(AMD Ryzen 7 7800X3D)(Asus TUF Gaming LC120 ARGB 120 mm)(ASUS TUF GAMING B650-PLUS)
Yakın zamanda ailecek yazlığa gideceğiz ve 3 ay gibi bir süre orada kalacağım. Tabii PC de benimle gelecek ve yazlıkta internet pek iyi çekmiyor. Düşük download upload hızlar, ani kopmalar gibi problemlerle karşılaşıyorum her yaz. Ancak bu Superbox zımbırtısı iş görür gibi duruyor. Kullanan veya bilgi sahibi olan biri yardım ederse memnun olurum.

Asla.

Hayır alınmaz. En kötü Türk Telekom'dan data hattı al onu kullan.

Yakın zamanda ailecek yazlığa gideceğiz ve 3 ay gibi bir süre orada kalacağım. Tabii PC de benimle gelecek ve yazlıkta internet pek iyi çekmiyor. Düşük download upload hızlar, ani kopmalar gibi problemlerle karşılaşıyorum her yaz. Ancak bu Superbox zımbırtısı iş görür gibi duruyor. Kullanan veya bilgi sahibi olan biri yardım ederse memnun olurum.
Süperbox iş görür ama baya tuzludur. Onun dışında güzel bir ürün.

Orda sabit oturan biri ile anlaş ortak kullan interneti? Veya Şok Net | Şok Market Faturasız Taahhütsüz Ev İnterneti hazırkart gibi yükle ve kullan:)

Ben kullanıyorum çünkü online oyun üzerinden gelir elde ettiğim için normal ev internetinden kat kat daha iyi.

Gayet memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı