Turkcell Superbox çok kötü çekiyor

Hocam ben de kullanıyorum başka seçeneğim ya da tercihim olmadığını bildiğim için bu pahalılığa katlanmak durumundayım. Ama kullanmadan önce kesinlikle evde yaptığınız testlerinize güvenerek almanız gerekiyor çünkü bildiğiniz üzere Turkcell 4.5G hızınızla aynı değerleri alacaksınız. Yaptığım testlerde ortalama 170 Mbps download değeri alıyordum bu Superbox'ta da değişmedi. Ping değerlerim ise LoL'de sabit 36 ms ile oynuyorum.
Demek istediğim şey, sorunuz hizmetin kalitesizliği değil yaşadığınız yerde Turkcell'in iyi çekmemesinden kaynaklanıyor. Evinizin farklı konumlarında da denemenizi öneririm farkı göreceksiniz.

Denedim oldu 4-8 alırken şu an 14-27 alıyorum çok teşekkürler.
Arada yine 3-4 oluyor ama sıkıntı yok.

Senin ki yine iyi, ben Türk Telekom kullanıyorum internetim berbat.
Eki Görüntüle 1118871
1627477193025.png

bende Türk Telekom kullanıyorum.

Senin ki yine iyi, ben Türk Telekom kullanıyorum internetim berbat.
Eki Görüntüle 1118871

Hocam internetleriniz yavaş olmasının sebebi altyapı sorunlarından kaynaklıdır o yüzden şu internet hızlı su internet yavaş diye kelimeler kullanılıyor. Altyapı sorunları bitse her internet iyi çeker.

Adres atsana kanka yanında yaşayım :D

Şakasına attım vipnet Telekom kullanıyorum.
Hocam internetleriniz yavaş olmasının sebebi altyapı sorunlarından kaynaklıdır o yüzden şu internet hızlı su internet yavaş diye kelimeler kullanılıyor. Altyapı sorunları bitse her internet iyi çeker.
ben alt yapısız kullanıyorum ve sadece 45 tl ödüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı