Turkcell superbox değerleri normal mi?

İZDOĞ

Hectopat
Daha fazla  
2 Haftadır sürekli kopmalar ve hız düşümleri yaşiyorum ve bu akşam saatlerinde oluyor. 20Mbps sınırsız paket mevcut daha oncelerı 20Mbps download alıyordum dag evınde kullanıyorum. Acaba buradakı baz ıstasyonu corona sebebiyle yetmiyor mu bılemedım. Bir degerlere bakıp yonlendırır mısınız antendi vs.

CELL_ID:5055510
RSRQ:-9dB
RSRP:-96dBm
SINR:9dB
PLMN:28601

Son düzenleyen: Moderatör:
2 Haftadır sürekli kopmalar ve hız düşümleri yaşiyorum ve bu akşam saatlerinde oluyor. 20Mbps sınırsız paket mevcut daha oncelerı 20Mbps download alıyordum dag evınde kullanıyorum. Acaba buradakı baz ıstasyonu corona sebebiyle yetmiyor mu bılemedım. Bir degerlere bakıp yonlendırır mısınız antendi vs.

CELL_ID:5055510
RSRQ:-9dB
RSRP:-96dBm
SINR:9dB
PLMN:28601
Öncellikle kendi mobil hatım dan 70Mbit'e kadar hız alırken son zamanlarda 10Mbit'e düştü konuma göre değişebilir fakat bu bence İSS'ler için bir fırsat oldu tamam anlarız 10 aşağı 5 yukarı olur ama aşırı bir düşüş var ben tamamen krizi fırsata çevirdiklerine inanıyorum.

Valla bende hız sadece aksam saatlerinde düşüş oluyor mesala suan 20mbs down 10 mbs upload alıyorum normal olması gerekeni fakat akşamlaı snr 2 3 4 cıvarını dusunce kopma ve hız dusumu oluyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı